“Senin ağzını toplamaya ihtiyacın var”

Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, “Çerkezköy’ün kırklanmaya ihtiyacı var” diyen Cumhur İttifakı AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan’a “Senin ağzını toplamaya ihtiyacın var” diyerek tepki gösterdi.

“Senin ağzını toplamaya ihtiyacın var”

banner287
Çerkezköy Bakış - Cumhur İttifakı AK Parti Çerkezköy Belediye Başkan adayı Süleyman Kozuva’nın Çerkezköy Kapalı Spor Salonunda düzenlenen meclis üyesi aday ve proje tanıtım toplantısında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mestan Özcan, Kozuva’nın projeleri arasında yer alan hamam projesine değinerek, “Çerkezköy’ün kırklanmaya ihtiyacı var. CHP belediyesinden alındıktan sonra buna ihtiyaç var. Bu proje cidden çok güzel.” demişti.
Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Vahap Akay, Gazi Osman Paşa Mahallesi Gökçe Sokak üzerinde yaptığı mitingde, Özcan’ın bu sözlerine tepki gösterdi.
Akay, “Sayın Mestan Özcan bir şeyler söylemiş. Demiş ki, ‘hamam projesi çok güzel. Çerkezköy Belediyesi’nin CHP’li belediyesinin kırklanmaya ihtiyacı var.’ Sayın Mestan Özcan, Çerkezköy’ün kırklanmaya değil ama senin ağzını toplamaya ihtiyacın var.” diyerek sert dille eleştirdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Güray
Güray - 6 ay Önce

Bu nasıl bir terbiyesizce yorumdur ya Çerkezköy halkına resmen hakaret edildi bu cümle ile

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 6 ay Önce

chp nin işi bitti...trakyada bıktık bozuk yollardan..

ahmet
ahmet - 6 ay Önce

zorunamı gitti

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510