Projelerini canlı yayında anlatacak

Çerkezköy Belediye Başkanı ve Millet İttifakı CHP adayı Vahap Akay, bugün saat 18.00'da Çerkezköy Bakış Gazetesinin sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanacak olan 'Seçime Doğru' programının konuğu olacak. Akay, burada bazı projelerini de kamuoyuna açıklayacak.

Projelerini canlı yayında anlatacak

Çerkezköy Bakış - Yerel seçimler yaklaştı. Adaylar sahaya indi. Çerkezköy Bakış Gazetesi de ilçede seçimin nabzını tutmayı sürdürüyor. Gazeteci Mehmet Akif Aldoğan ve Fırat Keskinkılıç, belediye başkan adaylarını Bakış TV stüdyosunda ağırlayarak projelerini, yaptığı ve yapacağı çalışmaları soracak ve canlı yayında takipçilerden gelen soruları da konuklara aktaracak.
CHP ve İYİ Parti tarafından oluşturulan Millet İttifakının Belediye Başkan adayı olan Çerkezköy Belediye Başkanı CHP’li Vahap Akay, seçim projelerinin bir kısmını ilk kez, cumartesi günü yapacağı aday ve proje tanıtım toplantısı öncesi 22 Şubat günü Çerkezköy Bakış Gazetesi’nden canlı yayınlanacak olan Seçime Doğru” programında kamuoyu ile paylaşacak.

CANLI YAYINDA SORULARI CEVAPLAYACAK

https://www.facebook.com/cerkezkoybakis/ adresinden canlı yayınlanacak programda Akay canlı yayında vatandaşlardan gelen soruları da cevaplayacak.
Önümüzdeki günlerde de seçime girecek olan partilerin adayları ve ilçe başkanları da “Seçime Doğru” programının konuğu olacak.

Yorumlar 5
ŞAHIN K... 22 Şubat 2019 13:10

beğendiremiyooruz ki efnedim sizede birşey

İstanbul city.. 21 Şubat 2019 21:04

Kızılpınar mahallesi ne beton üstüne asfalt sözverdi.. sadece istiklal caddesi.. gerisi sadece beton kazılmaya başladı yollar

Hüseyin 21 Şubat 2019 19:59

Çerkezköylü Aktrol arkadaşım senin gibiler AHaber izler sadece , senin rahatını bozupta dinlememen çok isabetli bir karar olmuş tebrikler. Süleyman kozuvanın Çerkezköy’de ne kadar çok sevildiğini son ticaret odası seçimlerinde gördük. Çalışan her zaman kazanır başarılar Vahap başkanım

Ali 21 Şubat 2019 19:47

Fetocu aganı dinle sen Çerkezköylü

Çerkezköylü 21 Şubat 2019 13:38

Yalanlara karnımız tok hiç dinlemem bile yalancıları