Protokol ve halk bayramlaştı

Kurban Bayramı dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası önünde, bayramlaşma programı düzenlendi. Gerçekleştirilen programda konuklara ikramlarda bulunulurken çocuklara da bayram harçlığı dağıtıldı.

Protokol ve halk bayramlaştı

Çerkezköy Bakış- Kurban Bayramı dolayısı ile Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası önünde, bayramlaşma programı düzenlendi. Gerçekleştirilen programda konuklara ikramlarda bulunulurken; çocuklara da bayram harçlığı dağıtıldı. Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, Çerkezköy Belediye Başkan Vahap Akay’ın ev sahipliği yaptığı bayramlaşma programına siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

AKAY HARÇLIK GELENEĞİNİ SÜRDÜRDÜ
Bayramlaşma programına katılan konuklara ikramlarda bulunulurken; programın sonunda Belediye binası önünde yapılan bayramlaşma programına katılan çocuklara da Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay tarafından bayram harçlığı dağıtıldı.