"Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi"

Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ile "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında hükümlüler ile ortaklaşa yürütülen temizlik çalışmalarının üçüncüsü gerçekleştirildi.

&quotDenetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi"

Çerkezköy Bakış - Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Daire Başkanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan "Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi" kapsamında hükümlüler ve Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Bülent Ecevit Bulvarı'nda temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Alanda bulunan metruk binaların yıkımı da gerçekleştirilirken Denetimli Serbestlik Yasası kapsamında hükümlüler ve Çorlu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinden oluşan yaklaşık 30 kişilik ekip tarafından hayata geçirilen temizlik çalışmalarının sonunda yaklaşık 1500 kilogram çöp ve 27 tonluk bina hafriyatı toplanarak alan temizlendi.

"Denetimli Serbestlik Temiz Çevre Projesi"nin önümüzdeki süreç içinde hava şartlarının da elverdiği ölçüde farklı noktalarda da sürdürülmesinin planlandığı belirtildi.
 

Yorumlar 1
Bülent Akkoç 15 Ekim 2019 09:32

Çok anlamlı bir proje olmuş tebrik ediyorum. Devamını tüm ülke genelinde görmek isteriz.