Romanlardan Öğe'ye sevgi seli

AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe, roman vatandaşlarla bir araya gelerek onların istek, talep ve şikayetlerini dinledi.

Romanlardan Öğe'ye sevgi seli

Çerkezköy Bakış - Öğe, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Çerkezköy Romanlar ve Müzisyenler Derneğini ziyaret etti. Öğe ve beraberindekileri dernek başkanı Okan Sevgi karşıladı.
Ziyarette, Çerkezköy Romanlar ve Müzisyenler Derneği Başkanı Okan Sevgi, çoğunlukla Romanların yaşadığı Bağlık Mahallesi'ndeki Türbedere mevkiinin sorunlarını dile getirdi. Sevgi, konut ve elektrik sıkıntısı yaşadıklarını belirterek destek istedi.
Öğe ise üzerlerine düşen her türlü görevi yerine getireceklerini belirtti. Öğe, Çerkezköy Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin roman vatandaşların yaşadığı Bağlık mahallesine yetirince yatırım yapmadığını belirterek eleştirdi.
Öğe’ye çocuklar ve yaşlılar yoğun ilgi gösterdi. Öğe her fırsatta mahalleye geleceğini belirterek, 1 Nisan 2019 tarihinden itibaren Çerkezköy’ün hak ettiği yatırımları Ak belediyecilik ile alacağını ifade etti.

 

Yorumlar 1
Vasipkaciroglu 23 Haziran 2019 01:46

Vaha gitsin