Saadet Partisi ziyaretlere devam ediyor

Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Yusuf Aydın ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Çerkezköy Esnaf ve Sanatkrlar Odası'nı ziyaret etti. 

Saadet Partisi ziyaretlere devam ediyor

Çerkezköy Bakış - Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Yusuf Aydın ve ilçe yönetim kurulu üyeleri oda ve STK temsilcilerine yönelik başlattığı ziyaretlere devam ediyor.

“MAZOT DESTEĞİ VERİLEBİLİRDİ”

Bu kapsamda Aydın ve beraberindekiler, Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As’ı makamında ziyaret etti.
As, pandemi sürecinde özellikle şoför esnafının büyük sıkıntı yaşadığını belirterek; “Sıkıntılarımız belli. Pandemi nedeniyle ülkemizin büyük bir bölümü bundan etkilendi. Ekonomimizin ileriye gitmesi üretime bağlıdır. Biz esnafımızın bu süreçten en az etkilenmesi için ne yapılması gerektiğini anlatıyoruz. Bu dönemde esnafımıza maddi destek veya mazot desteği verilebilirdi” diye konuştu.

SÜREÇ İYİ YÖNETİLMEDİ

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun konuyla ilgili yapılması gerekenleri yüksek sesle dile getirdiğini ifade eden Saadet Partisi Çerkezköy İlçe Başkan Adayı Yusuf Aydın, neler yapılabileceğini söylediklerini fakat iktidar partisinin bu süreci iyi yönetemediğini iddia etti. 
Verilen desteklerin yetersiz olduğunu ifade eden Aydın, herkesin borçlandırıldığını ve vatandaşların zor durumda bırakıldığını ifade etti. 

ESNAF VE SANATKARLAR ODASI ZİYARET EDİLDİ

Partililer, ardından Çerkezköy Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Bozdağ’ı da ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundu. 
Saadet Partisi İlçe yönetimi ziyaretlerin devam edeceğini belirtti.