Bu sunum Dünya’nın gözünü Çerkezköy’e çevirdi

Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. İlhan Mavioğlu, Dünya’nın önemli bilim insanlarının katıldığı ‘IACTSON 2019’da hem Çerkezköy’ü hem de Türkiye’yi tanıtarak cerrahi çalışmaların anlattı.

Bu sunum Dünya’nın gözünü Çerkezköy’e çevirdi

banner287
Çerkezköy Bakış - Hindistan’da gerçekleşen Asya yarım küresinin en önemli toplantılarından olan ve dünyanın önemli cerrahlarının katıldığı Asya Kardiyotorasik Cerrahlar ve Hindistan Kardiyotorasik ve Vasküler Cerrahlar ortak toplantısına (IACTSON 2019) Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr. İlhan Mavioğlu da katılım sağladı.  Prof. Dr. İlhan Mavioğlu, toplantıda oturum başkanlığı ve MIDCAB (küçük kesi ile atan kalpte bypass) konusunda biri video sunum olmak üzere iki konuşma yaptı. Mavioğlu’nun burada yaptığı sunum Dünya’nın gözünü de ilçeye çevirdi.
Asya yarım küresinin en önemli toplantısına dünyanın her yerinden özellikle ABD, Kanada, İngiltere, Avusturalya, Almanya, Japonya, Çin ve yaklaşık 150 ülkeden ders anlatmak için ve dinlemek üzere katılımcılar katıldı.
Hastane yönetim, yaptığı açıklamada, “Böyle önemli bir toplantıda hastanemizi ve ülkemizi temsil eden Kalp ve Damar Cerrahisi Prof. Dr.İlhan Mavioğlu’nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eski personel..fk
Eski personel..fk - 7 ay Önce

Prof.ilhan mavi oğlu.süper dr..varis ameliyatı olmuş tum..irmet kaliteli hizmet..

İstanbul city..
İstanbul city.. - 7 ay Önce

Adamın dibi.. İlhan hoca.

Mustafa dogramaci
Mustafa dogramaci - 7 ay Önce

Tebrikler hocam

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510