Kesler, Optimed'e transfer oldu

4 yıldır Özel İrmet Hastanesi’nde hekimlik yapan ve bölgemizde sağlık turizmi alanında en çok tercih edilen hekimlerin başında gelen Genel Cerrah Uzmanı Op.Dr. Onur Kesler, Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi kadrosuna dahil oldu.

Kesler, Optimed'e transfer oldu

Çerkezköy Bakış - Genel Cerrah Uzmanı Op.Dr. Onur Kesler, Özel Optimed Hastanesi hekim kadrosuna dahil oldu.

4 YILDA SAYISIZ HASTA TEDAVİ ETTİ

4 yıldır Çerkezköy Özel İrmet Hastanesi’nde görev yapan Op.Dr. Onur Kesler, obezite cerrahisi alanında İrmet Hastanesi’nde binlerce yerli ve yabancı hastaları tedavi ederek adından sıkça söz ettirdi. Sağlık Turizmi alanında yurtdışından obezite cerrahi için gelen bir çok hastanın da birince tercihi olan Onur Kesler, İrmet Hastanesi kariyerine son verdi.

OPTİMED HASTANESİ’NDE TEDAVİLERİNE DEVAM EDECEK

Başarılı hekim Kesler, ilçenin bir diğer özel hastanesi olan Optimed Hastanesi kadrosuna dahil olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Doktor Onur Kesler sosyal medya hesabından, “Sevgili dostlarım, değerli hastalarım; 4 yılı aşkın süredir çalıştığım ve binlerce hastam ile buluştuğum Çerkezköy İrmet Hospital’den ayrılmış bulunmaktayım. Hastane yönetimine ve birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarıma bugüne kadarki destekleri ve duydukları güven için ayrı ayrı teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte tüm hastalarımla Çerkezköy Özel Optimed Hastanesi’nde buluşacağım. Sorularınız, danışmak istedikleriniz ve randevularınız için bana ve ekibime kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.” mesajını yayınladı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 11:14

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Öztürk
Hasan Öztürk - 3 ay Önce

Onur bey çok iyi hekimdir. İnşAllah Optimed yaptığı bu transferin kıymetini bilir. İrmet Hospital’de kaybettiği değerin farkına varmıştır sanırım.

K.Y
K.Y - 3 ay Önce

İrmet hospital anlasın onur beyin değerini hem insanlık açısından hemde doktorluk açısından kimse onur bey gibi olamaz Allah yar ve yardımcısı olur inşAllah

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510