Tekerlekli sandalye ile geldi yürüyerek çıktı

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktoru Op.Dr. Kamran Aghayev, kendisine tekerlekli sandalye ile başvuran ve bel, boyun ve sırt fıtıkları olan Galip Kurtchu (70) isimli Bulgaristan vatandaşı hastayı 2 ayda yaptığı 3 ameliyatla tekerlekli sandalyeden kurtardı.

Tekerlekli sandalye ile geldi yürüyerek çıktı
Çerkezköy Bakış - İrmet Özel Hospital Hastanesi’nde önceki gün ender sonuçlanan bir ameliyat gerçekleştirildi.
BAŞVURDUĞU HASTANELERDEN SONUÇ ALAMADI
Bulgaristan vatandaşı olan 70 yaşındaki Galip Kurtchu, boyun, bel ve sırtındaki fıtıklarından dolayı yaşadığı omurilik rahatsızlığını tedavi ettirmek için Bulgaristan ve İstanbul’da birçok hastaneye başvurdu. Başvurduğu hastanelerin hiçbirinde tedavi olamayan ve ‘iyileşemezsin’ denilen 70 yaşındaki Galip Kurtchu son olarak Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’ne başvurdu.KAMRAN AGHAYEV TEDAVİ ETTİ

İrmet Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktoru Op.Dr.Kamran Aghayev’e başvuran 70 yaşındaki hasta doktor Aghayev’in tedavisi doğrultusunda 2 ayda 3 ameliyat geçirdi. Ameliyatlar öncesinde tekerlekli sandalye ile hayatını devam ettiren Galip Kurtchu, ameliyatların ardından desteksiz olarak yürümeye başladı. Hastanın genel durumu ile ilgili bilgi veren Op.Dr.Kamran Aghayev, “Hasta bize geldiğinde tekerlekli sandalyedeydi ve omurilikte sinir sıkışmaları vardı. Ayrıca çok nadir görülen sırt fıtığı da hastada mevcuttu. 2 hafta içinde boyundan ve 1 ay sonra ise bel fıtığından hastayı ameliyata aldık. 2 ay içerinde üç ameliyatın ardından hasta desteksiz olarak yürümeye başladı. Bundan sonra hastamız fizik tedavi ünitesi yardımı ile egzersizler yapacak. İyileşen hasta daima iyileşmeye doğru devam eder.” dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2015, 19:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öz Köklüceli
Öz Köklüceli - 4 yıl Önce

Geçmiş olsun Galip usta.
İnsan önce para kazanmak için sağlığını harcar,sonra yitirdiği sağlığını geri kazanmak için parasını harcar. Geriye kalacak olan yaptığın onca ev kalacak.

koray efendioğlu
koray efendioğlu - 4 yıl Önce

tebrikler,başarılarının devamını dilerim

Özge Yücel
Özge Yücel - 4 yıl Önce

Kamuran bey mükemmel bir insan annemi beyin ameliyatı yaptı şuan çok sağlıklı Allah ondan binlerce kez razi olsun

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510