Yok böyle değişim

İngiltere’den sağlık turizmi kapsamında Çerkezköy’e gelen ve İrmet Hastanesinde obezite ameliyatı olan genç kadın 70 kilo vererek bambaşka bir görünüme kavuştu. Hastanenin yönetim kurulu başkanı Op. Dr. Ahmet Türker, son 1,5 yıl içiresinde yurtdışından gelen yaklaşık 600 civarında hastanın gerçekleştirilen operasyonlarla sağlığına kavuştuğunu belirti. +

Yok böyle değişim

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy İrmet Hastanesi, ilçenin adını dünyanın birçok yerinde duyurmaya devam ediyor. Bu kapsamda, İngiltere’de yaşayan Kelly isimli 130 kilo ağırlığındaki kadın, zayıflamak için hastaneye başvurdu. Genel Cerrahi, Obezite, Diyabet Cerrahisi tarafından muayene edilen genç kadının ameliyata alınması kararlaştırıldı. Başarılı geçen ameliyatın ardından taburcu olan genç kadın, 1 yıl sonra hastane ile fotoğrafını paylaştı. 1 yıl içinde 70 kilo vererek 130 kilodan 60 kiloya düşen Kelly bambaşka bir görüntüye kavuştu. Kelly’in hastaneye geldiği gün ve son halinin fotoğrafını sosyal medya hesabında paylaşan hastane, altına da “1 yıl önce İngiltere’den 3200 km yol kat ederek Çerkezköy’e gelen ve hastanemizde obezite ameliyatı olan Kelly sevincini bizlerle paylaşmış.” notu düştü.
Çerkezköy İrmet Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Ahmet Türker, “Türkiye’de bizim kadar sağlık turizmi ile hasta getiren hastane yok gibi. En çok obezite konusunda yurtdışından gelenler oluyor. Ayrıca yurt dışından plastik cerrahi, diş. ortopedi, kalp, küçük kesi ile bay pas için hastalarımız geliyor. Yurtdışından son 1,5 yıl içerisinde gelen yaklaşık 600 civarında hastamız sağlığına kavuştu.” dedi. Türker, başarılı operasyonlar nedeniyle oldukça tebrik aldıklarını ifade etti.

banner287

 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 20:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
SELİM..
SELİM.. - 2 ay Önce

KOSKOCA AVRUPA KALA KALA ÇERKEZKÖYE KALMIŞSA VAY HALLERİNE...İSTANBUL VARKEN))))

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510