Kocaeli'de bir kişi denizde boğuldu Kocaeli'de bir kişi denizde boğuldu

Şahane Hayatım dizisi 30. bölümüyle final yaptı. NOW TV'nin entrika dolu dizisi Şahane Hayatım'ın final bölümünde, Onur suçunu kabul edip Macit'le yüzleşmek isterken, Macit için intikam vakti gelmiştir. Oğlu Demir'in canına kıyan adamın hayatı artık onun avuçlarının içindedir. İşte kaçıranlar için Şahane Hayatım 30. bölüm izleme linki ve final bölümünde yaşananlar. 

Şahane Hayatım final bölümüyle izleyenlerine veda etti. Çarşamba akşamı NOW TV'de ekrana gelen Şahane Hayatım'ın 30. bölümünde, Didem'den kurtulmak için Şebnem'in yöntemlerini beğenmeyen Melisa, kendi yöntemlerini kullanmaya karar verir. Bütün bu karmaşanın ortasında kalan Şebnem, olayları düzeltmenin yollarını ararken Didem'in beklenmedik hamlesiyle şoke olur. İşte Şahane Hayatım 30. bölüm full izleme linki ve son bölüm özeti... Şahane Hayatım final bölümü izle Full HD tek parça!

Şahane Hayatım 30. Bölüm (Final) Now TV!

Başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Serkan Keskin, Nesrin Cavadzade ve Sumru Yavrucuk'un yer aldığı Şahane Hayatım final bölümü izleme linki sizlerle. Hikayesini Meriç Acemi'nin kaleme aldığı, Çağrı Bayrak'ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin final bölümünde, Onur suçunu kabul edip Macit'le yüzleşmek ister. Şebnem, Onur'u bu kararından vazgeçirmeye çalışsa da Onur, işlediği suçun sorumluluğunu almaya karar vermiştir.

Macit için ise intikam vakti gelmiştir. Oğlu Demir'in canına kıyan adamın hayatı artık avuçlarının içindedir. Bu uğurda Aysel'i bile karşısına almaktan çekinmeyen Macit, gerçeklerle yüzleşir. Didem'den kurtulmak için Şebnem'in yöntemlerini beğenmeyen Melisa, kendi yöntemlerini kullanmaya karar verir. Melisa planını uygulamaya koyarken kendisini bekleyen sürprizden habersizdir. Bütün bu cenderenin arasında kalan Şebnem, olayları düzeltmenin yollarını ararken Didem'in beklenmedik hamlesiyle şoke olur.

Şahane Hayatım 30. Bölümde Yaşananlar

Şahane Hayatım dizisi final bölümüyle 5 Haziran Çarşamba saat 20.00'de NOW TV'de ekrana geldi. Son bölümde Onur, suçunu kabul edip Macit'le yüzleşmek ister. Şebnem, Onur'u bu kararından vazgeçirmeye çalışsa da Onur, işlediği suçun sorumluluğunu almaya karar vermiştir. Macit için ise intikam vakti gelmiştir. Oğlu Demir'in canına kıyan adamın hayatı artık onun avuçlarının içindedir. Bu uğurda Aysel'i bile karşısına almaktan çekinmeyen Macit, gerçeklerle yüzleşir. Didem'den kurtulmak için Şebnem'in yöntemlerini beğenmeyen Melisa, kendi yöntemlerini kullanmaya karar verir. Melisa planını uygulamaya koyarken kendisini bekleyen sürprizden habersizdir. Bütün bu cenderenin arasında kalan Şebnem, olayları düzeltmenin yollarını ararken Didem'in beklenmedik hamlesiyle şoke olur.

Kaynak: HABER MERKEZİ