Şampiyondan teşekkür ziyareti

UCI Nirvana Grand Fondo Uluslararası Bisiklet Yarışında şampiyon olan Ayhan Oksak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay'a destekleri için teşekkür ziyaretinde bulundu.

Şampiyondan teşekkür ziyareti

Çerkezköy Bakış - 18-21 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen UCI Nirvana Gran Fondo Antalya Uluslararası Bisiklet Yarışına, 22 farklı ülkeden 561 bisiklet atleti katıldı. Büyük bir heyecana sahne olan ve 19 Kasım Cuma günü “zamana karşı” yarışı ile başlayan yarışlar, 21 Kasım Pazar günü “uzun parkur” ve “kısa parkur” etapları ile sona erdi.

DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILACAK

Yarışlarda bölgemizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eden 18 yaşındaki Ayhan Oksak, şampiyon olarak altın madalya kazandı. UCI Nirvana Grand Fondo Uluslararası Bisiklet Yarışında elde ettiği başarıyla Milli Takım hazırlık kampına davet edilen Ayhan Oksak, ayrıca 2022 yılında İtalya’da gerçekleştirilecek olan Dünya Şampiyonasına da katılmaya hak kazandı.

TEŞEKKÜR ETTİ

UCI Nirvana Grand Fondo Uluslararası Bisiklet Yarışı Şampiyonu Ayhan Oksak, Belediye Başkanı Vahap Akay’ı makamında ziyaret ederek destekleri için teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Akay da, genç sporcuyu tebrik ederek başarılarının devamını diledi.