Saygın'dan şoför esnafına ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Tekirdağ İl Başkanı Şener Zeynel Saygın, bir dizi ziyaret için geldiği Çerkezköy'de Tekirdağ Servis Araçları İşletmeciliği Esnaf Odası'nı ziyaret etti.

Saygın'dan şoför esnafına ziyaret

Oda Başkan Vekili Nihat Yıldız ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen heyet, Çerkezköylü şoför esnafının sıkıntılarını dinledi.

Ziyarette konuşan Tekirdağ Servis Araçları İşletmeciliği Esnaf Odası Başkan Vekili Nihat Yıldız, Oda çalışmaları ve faaliyetler hakkında heyeti bilgilendirdi.

Yıldız, “Çerkezköy’de sorun araç eksikliği değil. Bizlerin tek problemi trafik. Bir de bugünkü şartlarda öğrenci servisçiliğinin yürüyebilmesi için en az üç tane okula servisi çekmesi gerekiyor şoför arkadaşlarımızın. Bu trafik yoğunluğu esnasında üç okul değil iki okul bile yapılmaz. Bizlerin trafik sorununu hafifletecek başlıca çözümlerden biri alternatif yoldur. Bir de sahte plaka sorunuyla karşı karşıyayız. Yapacak çok işimiz var, sizlerin desteği bizler için çok önemli. Bizleri ziyaret ettiğiniz için ve sıkıntılarımızı dinlediğiniz için sizlere teşekkür ederiz” dedi. 

Çerkezköy Bakış Gazetesi
Yorumlar 1
eyup 06 Ağustos 2022 16:32

boş boş konuşmasınlar adamlar dört servıs 2 ogrenci servisi yapıyor . çalışan çalışıyor iş begenmeyen çalışmıyor