Şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek

Kapaklı ve Çerkezköy Kaymakamlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle şehit ve gazi aileleri onuruna yemek programı düzenlendi. 

Şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek

Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Kapaklı Kaymakamı ve Çerkezköy Kaymakam Vekili Bayram Sağır, 3. Zırhlı Tugay Komnutanı Tuğgeneral Osman Akyıldız, Kapaklı Belediye Başkan vekili Ruhi Özden, Çerkezköy İlçe Jandarma Komutanı Serkan Engin, Kapaklı İlçe Jandarma Komutanı Fevzi Bayram, Kapaklı İlçe Emniyet Müdür Vekili Bilal Erdem, Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Hasan Hüseyin Yarlıgan, Türkiye Sakatlar Derneği Kapaklı Şube Başkanı Hayati Çakan ile şehit ve gazi aileleri katıldı. 

Programda kısa bir konuşma yapan Kapaklı Kaymakamı ve Çerkezköy Kaymakam Vekili Bayram Sağır, “15 Temmuz hain darbe girişiminin 6’ncı yılında sayın cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla bir araya geldik. Buraya kadar geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.
 

Çerkezköy Bakış Gazetesi