Şelale Park alanı asfaltlandı

Çerkezköy Belediyesi'nin sıcak asfalt kaplama çalışmaları Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi'nde devam ediyor. Bu kapsamda, Şelale Park alanı asfaltlandı.

Şelale Park alanı asfaltlandı

Çerkezköy Bakış- Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde toplam 14 cadde ve sokakta bulan 26 bin 944 metrekarelik yol ağının sıcak asfalt ile kaplanacak.
Çalışmaları yerinde inceleyen ve ekiplerden bilgi alan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizdeki sıcak asfalt çalışmalarına 10 gün önce Şehit Doğan Çabuk Sokak’ta başlamıştık. Bugüne kadar GMKP Mahallemizde 14 cadde ve sokakta asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık.  Asfaltlama çalışmalarımız kapsamında Şelale Park olarak bilinen bin 600 metrekarelik alanı daha sıcak asfalt ile kapladık” dedi.
Şelale Park alanındaki sıcak asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından çalışmaların devam edeceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Böylece Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizdeki 14 cadde ve sokağımızda yaklaşık 22 bin 100 metrekarelik yol ağımızı sıcak asfalt ile kaplamış olacağız” ifadelerini kullandı.