Sertifika ve Kimlik Taktim Töreni gerçekleştirildi

AFAD Müdürlüğü tarafından düzenlenen saha eğitimlerini tamamlayarak Destek AFAD Gönüllüsü olmaya hak kazanan gönüllülere kimliklerini taktim etmek amacıyla Sertifika ve Kimlik Taktim Töreni gerçekleştirildi.

Sertifika ve Kimlik Taktim Töreni gerçekleştirildi

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen törene, Vali Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya,  İl Emniyet Müdürü Mehmet Hakan Fındık, İl Jandarma Komutanı Kıd. Alb. Osman Kılıç, AFAD İl Müdürü Recep Erol, AFAD personeli ve AFAD Gönüllüleri katıldı.

Tören, AFAD Acil Uygulaması Tanıtım Videosu’nun izlenmesi ile başladı. Ardından AFAD İl Müdürü Recep Erol bir konuşma yaptı. Müdür Erol’un konuşmasının ardından “Unutma” isimli video izlendi.
Ardından İl Gönüllü Lideri Destek AFAD Gönüllüsü Veli Şimşek bir konuşma yaptı. Veli Şimşek’in konuşmasının ardından Destek AFAD Gönüllüleri ile ilgili video izlendi.
Ardından Sertifika ve Kimlikler, Vali Aziz Yıldırım ve protokol üyeleri tarafından verildi. Sonrasında 2021 Afet Eğitim Yılı Performans Yarışmasında derece elde edenlere ödülleri, Vali Yıldırım tarafından verildi.
Toplu fotoğraf çekiminin ardından program sona erdi.AA