Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi eTwining projelerine başladı

Çerkezköy Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi olarak 6 eTwining projesine başladı. Projede yer alan öğrenciler eski payitaht, tarih kenti Edirne'yi gezdi.

Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi eTwining projelerine başladı

Çerkezköy Bakış - Eğitimdeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi, projelerle de dikkat çekiyor.
Okuldan yapılan açıklamada, “Seval Ahmet Çetin Fen Lisesi olarak 6 eTwining projesine başladık. Projelere okulumuzdan 3 öğretmen ortaklık yapmaktadır. Projelerimiz farklı ülke ve okullardaki öğrenci ve öğretmenlerin ortaklığı ile yürütülmektedir. "Ancient Sites and Cities" "Tarihi yerler ve şehirler" projesini okulumuz İngilizce öğretmenleri Özge Fatma Sözcü ve Arzu Fidan;  "Mandala: mental focus in the exams" projesini okulumuz İngilizce öğretmenlerinden Arzu Fidan ve Görsel Sanatlar Öğretmeni İlknur Sevgi yürütmektedir. Özge Fatma Sözcü "Sanatın İyileştirici Gücü" ve "English Speaking Zone" isimli projelere ortak olmuştur. Arzu Fidan "Transformation in Energy-Enerjide Dönüşüm", "Aşık Veysel'in Şiirlerindeki Metaforlar" projelerine ortaklık yapmaktadır.” denildi.
e Twinning projesinde yer alan öğrenciler, Edirne’deki tarihi yerleri gezdiler.