Son iftar sofrası kuruldu

Çerkezköy Belediyesi'nin her yıl Ramazan ayında 'Sofralar Kuruluyor, Gönüller Bir Oluyor' sloganı ile düzenlediği mahalle iftarlarının bu yıl sonuncusu Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde binlerce Çerkezköylünün katılımı ile kuruldu.

Son iftar sofrası kuruldu

Çerkezköy Bakış - Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi’nde bulunan Özcan Sokak ve Canbazlar Sokak’ta hayırseverlerin katkıları ile kurulan mahalle iftarına çok sayıda vatandaş birlikte oruçlarını açtılar. Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde kurulan iftar sofrasında mahalle sakinleri ile bir araya gelen ve onların Ramazan ayı coşkusuna ortak olan Belediye Başkanı Vahap Akay, “Her yıl düzenlediğimiz ve artık geleneksel hale getirdiğimiz mahalle iftarlarımızda bugün Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizde yaşayan hemşerimiz ile aynı sofra etrafında buluştuk, oruçlarımızı açtık, sohbetlerimizi yaptık ve dualarımızı ettik” dedi.

KATKI KOYAN HAYIRSEVERLERE VE ÇERKEZKÖY HALKINA TEŞEKKÜR ETTİ

Çerkezköy Belediyesi’nin hayırseverlerin katkıları ile düzenlediği mahalle iftarlarının tamamlandığını belirten Akay, hayırseverlerin katkıları ile bu yılda Çerkezköy’ün 10 mahallesinde de mahalle iftarı düzenlediklerini ve mahalle sakinlerini aynı sofra etrafında buluşturduklarını belirtti. Akay, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da oruçlarımızı mahalle iftarlarımızda buluşturduğumuz binlerce hemşerimiz ile birlikte açıyoruz. Bu vesile ile bu yıl 6’ncısını gerçekleştirdiğimiz mahalle iftarlarımıza katkı sunan, emek koyan, destek olan hayırseverlerimiz Çerkezköy OSB yönetimine, Hyosung, Bony Tekstil, Teverpan, Vastaş, Özer Metal, Dinarsu ve Elagöz İnşaat firmalarına ve hayırsever Semra Özen’e ve bizlerle aynı sofra etrafında buluşan çok kıymetli hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.