Soner Çelik yuvada kaldı

Kapaklı Sitespor'da görev yaptığı son iki sezondur sayısız başarılara imza atan Soner Çelik yeni sezon da Kapaklı Sitespor'u çalıştıracak.

Soner Çelik yuvada kaldı

Çerkezköy Bakış - Süper Amatör Lig ekiplerinden Kapaklı Sitespor, teknik direktör Soner Çelik ile sözleşme yeniledi. Başarılı teknik direktör Soner Çelik, 2016-2017 sezonunda da Kapaklı Sitespor’u çalıştıracak.

TRANSFER ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Yeni sezon transfer hazırlıklarını sürdüren Kapaklı Sitespor, teknik direktör Soner Çelik’le yeniden sözleşme imzaladı. Kulüp binasında önceki gün düzenlenen imza töreninde 1 yıllık sözleşmeye izma atıldı. Başarılı teknik direktör, Kapaklı Sitespor Yönetim Kurulu’na teşekkür ederek “Bizlere yeni sezon için inanarak görev teklif ettiler. İnşallah bize olan güveni boşa çıkarmayacağız” dedi.

“HER ALANDA BAŞARIYI HEDEFLİYORUZ”

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2016-2017 sezonunda da mücadele verecekleri her kategoride başarıyı hedeflediklerini kaydeden Çelik “2016-2017 sezonunda A Takım ve alt yapı kategorilerinde mücadele vereceğiz. Her zaman olduğu gibi elimizden gelenin en iyisini yapmak için sahaya çıkacağız. Taraftarımızın da desteği ile yeni zaferler kazanacağımıza inanıyorum”  şeklinde konuştu.