1 puana razı kaldılar

Tekirdağ 1. Amatör Play Off Grubunda ilk karşılaşmalar oynandı. Kızılpınarspor ile Çerkezmüsellim arasında oynanan karşılaşma 0 – 0 eşitlikle sonuçlandı.

1 puana razı kaldılar

Çerkezköy Bakış - Play Off grubunun ilk haftasında Kızılpınarspor ile Çerkezmüsellimspor Marmara Ereğlisi Sahasında karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya iyi başlayan Kızılpınarspor, mücadelenin ilk dakikalarında girdiği gol pozisyonlarından yararlanamadı. Oyunda ki ağırlığını sürdüren Kızılpınar, sonuca gidemedi. Karşılaşma 0 – 0 eşitlikle sonuçlandı.

banner287
“İNŞALLAH ZAFERE ULAŞAN TARAF OLACAĞIZ”

Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Kızılpınarspor Teknik Direktörü İsmail İnan, “Bugün sahaya mutlak galibiyet için çıktık çalışmalarımızı, oyun planımızı buna göre oluşturdum. Bizim için tek dezavantaj sahaya yabancı olmamızdı. Maçın 2. dakikasında net gol pozisyonu yakaladık gole çevirebilmiş olsak çok daha farklı bir maç olabilirdi. İlerleyen dakikalarda 3-4 tane daha net gol pozisyonuna girdik gole çeviremeyince beraberlik bizim için kaçınılmaz oldu. Oyunu iyi domine ettik, maç istediğimiz gibi gitti rakibe pozisyon vermedik diyebilirim. Tabi rakibimiz de bizim gibi diğer grubun şampiyonu, onlar da iyi hazırlanmışlar. 90 dakika kora kor maç oynadılar. 1 puana üzülen taraf biz olduk. Önümüzde 4 maç daha var. Bu 4 maçı nasıl alırız bunun çalışmalarını ve hazırlığını yapmaya başlayacağız. İnşallah zafere ulaşan taraf olacağız.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306