1911 Çerkezköyspor satılıyor mu?

Süper Amatör Liginde mücadele eden Kapaklıspor’un, Bölgesel Amatör Ligindeki (BAL) 1911 Çerkezköyspor’u alacağı iddia edildi.

1911 Çerkezköyspor satılıyor mu?

Çerkezköy Bakış - Süper Amatör Liginin iddialı takımlarından olan ve geçtiğimiz günlerde yönetimi değişen Kapaklıspor’un, Bölgesel Amatör Liginde geçtiğimiz sezon zor günler geçiren 1911 Çerkezköy’ü almak için nabız yokladığı iddiaları spor camiasını hareketlendirdi.

KAPAKLISPOR’UN BAL SEVGİSİ

2 sene önce Bölgesel Amatör Ligin kapısından dönen Kapaklıspor, geçtiğimiz sezonu Çorlu Kültürspor’un arkasında 2. sırada tamamladı. Yapılan kongre ile yönetimi değişen Kapaklıspor’da Hasan Dükanlı, yerini Nizamettin Çoban’a bıraktı. Yeni sezon için hazırlıklara başlayan Kapaklıspor’un, komşu ilçesindeki Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden 1911’i alacağı spor camiası içerisinde yüksek sesle konuşulmaya başladı.

BELİRSİZLİK SÜRÜYOR

Öte yandan Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden 1911 Çerkezköyspor’un geleceği ise belirsizliğini koruyor. Geçtiğimiz sezon Doğanspor ile birleşerek 1911 Çerkezköy Doğanspor ismi ile yoluna devam eden Çerkezköy temsilcisinde işler istenilen şekilde gitmedi. Sezon başını sorunlara geçiren ve sezon içerisinde de bu sorunlardan kurtulamayan 1911 Çerkezköy Doğanspor, son hafta karşılaşması ile ligde kalmayı başarmıştı. Lig bitiminin ardından kongresini gerçekleştiren 1911 Çerkezköy Doğanspor, kendisine başkan bulamamıştı. Eski başkan Kazım Asbaş’ın da aday olmayacağını açıklamasının ardından sahipsiz kalan 1911 Çerkezköyspor, Doğanspor ile de ayrıldı. Adeta sahipsiz bir şekilde kalan 1911 Çerkezköyspor’un geleceğinin belirsizliğini koruması da Kapaklıspor’un kulübü alacağı iddialarını güçlendiriyor.

SON TARİH 19 TEMMUZ

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 10. sezonu düzenlenecek olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'e katılma hakkı bulunan kulüplerin, katılım belgelerini ise en geç 19 Temmuz 2019 tarihine kadar teslim etmeleri gerekiyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510