1911, Kupa maçına kadar hazır hale gelecek

Türkiye Futbol Federasyonu’nun açıkladığı Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur’da yer alacak 42 takımdan biri olan 1911 Çerkezköyspor’da eski başkan Uğur Erem, kulübün ilk tur karşılaşmasına hazır olacağını belirtti.

Çerkezköy bakış
1911, Kupa maçına kadar hazır hale gelecek

Çerkezköy Bakış - Şu anda geçici bir yönetimi olan ve henüz herhangi bir futbolcu ile anlaşma imzalamayan 1911 Çerkezköyspor, 29 Ağustos’ta ilk karşılaşması oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur karşılaşmasına kadar hazır hale geleceği belirtildi. Bu konuda açıklamalarda bulunan Erem, “Kupada Tekirdağ’ı tek temsil eden biziz ve bu fırsatı da kaçırmayacağız. Geçen seneki başarımızdan dolayı ili temsilen katılacağız. Buraya kadar gelmişken takımı yalnız bırakmayacağız. Belediye Başkanımız Vahap Akay’ın da takıma her zaman desteği var. Birçok takım şuanda bizim gibi ekonomik sıkıntı içerisinde. Geçen seneki iyi izlenimimizden dolayı bizimle çalışmak isteyen oyuncular da var. Kupanın ilk karşılaşması 29 Ağustos’ta bir, iki tur da geçersek ekonomik olarak da güzel bir değer katacak. 45 günlük bir süremiz var bu süre yönetimi ve takımı hazır hale getirmek için yeterli olacaktır.” dedi.

banner287
Kulübün mevcut başkanı Necmettin çınar ise geçici olarak başkanlın yaptığını ifade ederek, “Geçici olarak buradayım. Güçlü bir yönetime takımı devredeceğiz. Tüm sıkıntılar çözülecek.” ifadelerini kullandı.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 17:41

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306