1911 sahipsiz kaldı

Çerkezköy 1911 Doğanspor’un çoğunluk sağlanamadığı için ertelenen olağanüstü kongresi, ertelenen tarih olan 22 Mayıs’ta da başkan adayı çıkmadığından yapılamadı. Kulübün mevcut başkanı Kazım Asbaş, tesislerin kapı kilitlerinin değiştirildiğini ve tesise giremediklerini söyledi.

1911 sahipsiz kaldı

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy 1911 Doğanspor’un geçtiğimiz hafta ertelenen Olağanüstü Kongresi bu hafta da yapılamadı. Kulübe başkan adayı çıkmaması ve çok az katılım olması sebebiyle iptal edilen kongrenin önümüzdeki günlerde yenilenmesi bekleniyor.

banner287
ASBAŞ’TAN AÇIKLAMALAR

1911 Spor Tesislerinde yapılması planlanan kongre esnasında kapı kilitlerinin değiştirildiğini ve tesislere giremediklerini söyleyen kulübün mevcut başkanı Kazım Asbaş; “Biz geçtiğimiz hafta kongremizi yapacağımız gün ve saatte tesise girebiliyorduk. Bu hafta kilitleri değiştirmişler tesise giremedik. Eğer bu davranışta bulunanların bana karşı bir tavrı varsa, beni istemiyorlarsa, söylesin gidelim.  Biz istenmediğimiz yerde kalmayız da, durmayız da. Kapının kilitleri değiştirilmiş. U 16 takımımızın karşılaşması vardı adamlar geldi formalarını alamadılar. Eski formalarla karşılaşmaya çıktılar. İçeriye ulaşamıyoruz. Amaç nedir?” diye konuştu. Kongrenin yapılamamasının ardından kulüp üyeleri alandan ayrıldı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 13:50

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Efsane
Efsane - 3 ay Önce

Bakın velimesesporu kimler izlemiş kimler gelmiş hani başkan nerde

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510