2. Kurtuluş koşusu yapıldı

Cumhuriyetin ilan edilişinin 92. Yılı ve Çerkezköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yılı nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kurtuluş Koşusu dün düzenlendi.

2. Kurtuluş koşusu yapıldı
Çerkezköy Bakış - Cumhuriyetin ilan edilişinin 92. Yılı ve Çerkezköy’ün düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yılı nedeni ile Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kurtuluş Koşusu dün düzenlendi.
VEDAT ÇOLAK BİRİNCİ
Çerkezköy Belediyesi önünde başlayan ve Optimed Hastanesi önünden dönen atletler tekrar Belediye Meydanı önünde kurulan bitiş çizgisi ile 2. Kurtuluş Koşusu’nu tamamlarken, Erkekler Kategorisi’nde 1. Vedat Çolak, 2. Ömer İnce ve 3. Şahin Tay oldu.
KIZLARDA ALEYNA ATLI BİRİNCİ OLDU
banner287
Kızlar Kategorisi’nde ise 1. Aleyna Atlı, 2. Yağmur Erden ve 3. Zuhal Ertekin olurken, koşuda dereceye giren atletlere madalya ve kupaları Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcısı İmdat Özgör, Meclis Üyeleri Ensar Sivri, Rağbet Erol, Nedim Yılancı ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Metin Aysal verdi.
BAŞKAN AKAY TEŞEKKÜR ETTİ
Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen 2. Kurtuluş Koşusu’na katılan tüm sporculara teşekkür eden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Koşumuza katılan tüm sporcularımıza teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum. Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 92. Yılı ve ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yıldönümü nedeni ile düzenlediğimiz koşumuzu izlemeye gelen misafirlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 16:31

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306