Akgün, tek liste

Yeni sezonu yeni umutlar ve hedeflerle başlamak isteyen Silivrispor önceki gün olağan genel kurulunu gerçekleştirdi ve tek liste ile gittiği seçimde Akgün Duru ve yeni yönetimi göreve devam kararı aldı.

Çerkezköy Bakış
Akgün, tek liste

Çerkezköy Bakış - Silivrispor lokalinde yapılan seçimli kongreye Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu ile birlikte eski ve yeni yönetim kurulu üyeleri birlikte katılım sağladı. TFF 3. Lig ekiplerinden Silivrispor olağan genel kurulunu gerçekleştirerek yeni dönemde Silivrispor Delegeleri Akgün Duru ve yönetimini seçerek başarı çıtasının arttırılması yönünde görevlendirildiler.
Silivrispor Taraftarlar Lokali’nde gerçekleştirilen olağan seçimli genel kurulda Akgün Duru ve yönetimi tek liste halinde girdiği seçimde tüm oyları alarak oy birliği ile görevi devraldı. Gerçekleştirilen olağan genel kurula gelen Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu yaptığı kısa konuşmasında; “Bizler Silivrispor ve Silivri’nin gençleri için elimizden geldiğince çalışmalarımızı hayata geçirmekteyiz. Kulüplerde amaç geleceğimiz olan gençlerimizin sportif anlamda eksiksiz bir şekilde yetiştirilmesine ön ayak olmaktır. Yeni dönemde Akgün Duru ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

banner287
“GÜÇLERİMİZİ BİRLEŞTİREREK KULÜBÜMÜZÜ DAHA İYİ SEVİYELERE TAŞIYACAĞIZ”


İkinci kez Silivrispor Kulüp Başkanlığına seçiler Akgün Duru yaptığı konuşmasında; “Gerçekleşen olağanüstü kongremizde seçildiğimiz andan bugüne dek bizlerden desteğini hiç esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Ali Partal’a, ekonomik ve manevi desteği ile her zaman yanımızda olan Belediye Başkanımız Sayın Özcan Işıklar’a, Emniyet Müdürümüz Sayın Taner Ertürk’e, bu zor dönemde maddi manevi elini taşın altına koyan yönetim kurulu, denetleme kurulu ve disiplin kurulu üyelerime, iç sahada ve deplasmanlarda bizleri hiç yalnız bırakmayan Barikat ve Kasaba taraftar gruplarımıza, bağışlarıyla bizlere güç veren esnaf ve iş adamlarımıza, canla başla ellerinden geleni yapan teknik kadrolarımıza, tüm sporcularımıza, emeği geçen Silivrispor çalışanlarına, basın mensuplarımıza ve bizleri her koşulda destekleyen Silivrispor sevdalılarına sonsuz şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunuyor yeni dönemimizde de güçlerimizi birleştirerek kulübümüzü daha iyi seviyelere taşıyabilmemizi canı gönülden diliyorum” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306