Amatör’de 3. hafta heyecanı

Tekirdağ 1. Amatör Liginde 3. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Amatör’de 3. hafta heyecanı

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 1. Amatör Liginde ilk iki hafta geride kaldı. Takımlar ise 3. hafta hazırlıklarını sürdürüyor. Ligde 6 puanla lider konumda bulunan Kızılpınarspor, 3 puan ve averajla 4. sırada yer alan Ahimmehmet Gençlikspor ile karşılaşacak. Müsabaka 14 Ekim Pazar günü saat 10.30’da Ergene Sahasında oynanacak.
 Kapaklı Kartalspor ise Tekirdağ Marmaraspor deplasmanına konuk olacak. Müsabaka 14 Ekim Pazar günü saat 15.30’da Saray Sahasında oynanacak. Çerkezköy 1923 Gençlikspor, evinde Ergene Kırkgöz Gençlikspor ile karşılaşacak. Müsabaka 14 Ekim Pazar günü saat 14.00’da Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak. Çerkezgücüspor ise Sağlıkspor deplasmanına konuk olacak. Müsabaka 14 Ekim Pazar günü saat 15.30’da Ergene Sahasında oynanacak.

B GRUBUNDA HAFTANIN KARŞILŞMALARI

banner287
B grubunda lider Tekirdağ Süleymanpaşa Altınovaspor, Aşağı Sevindiklispor’u ağırlayacak. Esenspor, Hayrabolu Belediye Gençlikspor’u ağırlayacak. Tekirdağ Gençlik Gücüspor, Vakıflar Güvwnspor’a konuk olacak. Akçeşmespor, Tekirdağ Adaletspor ile karşılaşacak. Misinlispor ise haftayı bay geçecek.

A GRUBUNDA HAFTANIN KARŞILAŞMALARI

A Grubunda Müreftespor, Kumbağspor’a konuk olacak. Hürriyet Yıldız Gençlikspor, Eriklice Zeytinlispor’u ağırlayacak. Çerkezmüsellimspor, Kozyörük deplasmanına konuk olacak. Büyük Çınarlıspor, Şarköy’ü ağırlayacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510