Amatör’de haftanın panoraması

Tekirdağ 2. Amatör D grubunda 12. hafta karşılaşmaları oynandı.

Amatör’de haftanın panoraması

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ 2. Amatör Ligi D grubunda şampiyonluğunu ilan Kapaklı Başakşehir Koleji Gençlikspor, ligdeki ilk mağlubiyetini aldı. Ligde çıktığı 11 karşılaşmadan da galibiyetle ayrılan Başakşehir Koleji Gençlikspor, 12. Haftada karşılaştığı Kızılpınar Uzayspor’a 2-1 mağlup oldu. Zorluk derecesi yüksek ve bir o kadar da zevkli geçen karşılaşmada Kızılpınar Uzayspor, 3 puana ulaşan taraf oldu. Puanını 23’e yükselten Kızılpınar Uzayspor, önümüzdeki hafta Küçük Yoncalıspor ile karşılaşacak. Başakşehir Koleji ise 26 puanla 2. sırada bulunan Kapaklı Kartalspor ile karşılaşacak.

KARTAL’DAN FARKLI GALİBİYET

Ligde 2. sırada yer alan Kapaklı Kartalspor, 7 puanla 7. sırada bulunan Samsunlular Yaşar Doğuspor’u 8-0 farklı mağlup etti. Kapaklı Kartalspor, bu galibiyetle puanını 26’ya yükseltti. Haftayı hatasız kapatan Kapaklı Kartalspor, Başakşehir Kolejinin ardından ligden çıkan ikinci takım olmak istiyor. Kartal, önümüzdeki hafta Başakşehir Koleji ile karşılaşacak. Samsunlular Yaşar Doğuspor ise Karaaç Köyüspor deplasmanına konuk olacak.

KARAĞAÇ HATA YAPMADI

Ligde 25 puanla Kapaklı Kartalspor’un bir basamak ve bir puan gerisinde 3. sırada yer alan Karaağaç Köyüspor, evinde ağırladığı Güngörmezspor’u 3-0 mağlup etti. 12. haftayı da hatasız kapatan Karaağaç, bir üst lige çıkmak için rakibinin hata yapmasını bekliyor. Karaağaç, önümüzdeki hafta Samsunlular Yaşar Doğuspor ile karşılaşacak. Güngörmezspor ise ligden çekilen Fevzipaşaspor ile karşılaşacak. 
Ligde 6. sırada yer alan Küçük Yoncalıspor, ligden çekilen Fevzipaşaspor karşısında hükmen 3-0 galip sayıldı. Küçük Yoncalıspor, önümüzdeki hafta Kızılpınar Uzayspor ile karşılaşacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510