Atatürk İÖO dolu dizgin: 0-3

Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi ilk hafta maçında Keşan Lisesispor’u 3-0’la geçen Atatürk İlköğretim Okulu (İÖO) Voleybol Takımı ikinci hafta maçında Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımı ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı karşılaşmadan 25-17, 25-15 ve 25-15 setlerle 3-0 galip ayrıldı.

Atatürk İÖO dolu dizgin: 0-3
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı deplasmanda Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımı’nı 3-0’la devirdi.
ATATÜRK İÖO DEPLASMANA ÇIKTI
Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi ikinci hafta maçında Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı deplasmanda Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Hayrabolu Spor Salonu’nda önceki gün oynanan karşılaşmam saat 18.00’da başladı. Ligin ilk hafta maçında Keşan Lisesispor’u etkili bir oyun karşılığında mağlup etmeyi başaran Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı, Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımı karşısında da etkili bir oyun sergiledi.
ETKİLİ BİR MÜCADELE SERGİLEDİ
banner287
Mücadelenin ilk setinde ev sahibi ekip direnç göstermeye çalışsa da başarılı olamadı. Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı etkili oyununu set boyunca sürdürdü. Hem ilk teknik mola hem de ikinci teknik molaya önde giren Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı üstünlüğünü set boyunca sürdürerek seti 25-17 önde tamamlandı. İlk seti önde tamamlayarak karşılaşmada 1-0 öne geçen Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı ikinci sette de etkili oyununu sürdürdü. Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımı güçlü rakibi karşısında tutunamadı. Hem hücumda hem de savunmada etkili oyun sergileyen Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı ilk seti olduğu gibi karşılaşmanın ikinci setini de önde tamamladı. (0-2)
KÜLTÜR SANAT KARŞILIK VEREMEDİ
Rakibi karşısında 2-0 üstünlüğü yakalayan Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı, maçın üçüncü setinde de istediği oyunu sergilemeyi başardı. Bu sette Hayrabolu Kültür Sanat Takımı direnmeye çalışsa da savunmada üst üste hatalar yaptı. Etkili hücumlarla üst üste sayılar kazanan Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı, setin sonlarında farkı açtı. Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı setin son bölümlerinde de etkili bir oyun sergileyerek seti 25-15 önde tamamlandı. Atatürk İlköğretim Okulu Voleybol Takımı sonuçla ligdeki ikinci galibiyetini elde etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 24 Kasım 2014, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306