Atatürk İÖO Haksa’ı 3-1’le geçti

Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı ligin 5.hafta maçında Hayrabolu Haksa Bayan Voleybol Takımı’nı konuk etti. Rakibi karşısında etkili bir mücadele sergileyen Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı 25-20, 25-18, 15-25 ve 26-24’lük setlerde maçtan galibiyetle ayrıldı.

Atatürk İÖO Haksa’ı 3-1’le geçti
ÇerkezköyBakış - Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı Çerkezköy Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Hayrabolu Haksa Bayan Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi.
MAÇ ÇERKEZKÖY’DE OYNANDI
Önceki gün oynanan karşılaşmaya Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı etkili başladı. Setin ilk bölümlerinden itibaren etkili bir oyun sergileyen Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı sayı bulmakta zorlanmadı. Setin ilerleyen bölümlerine doğru oyunu istediği gibi yönlendiren Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı hem hücumda hem de savunmada etkili oynadı. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı ilk seti 25-20 önde tamamlayarak setlerde 1-0 öne geçti.
İLK İKİ SETTE ETKİLİ BİR OYUN SERGİLEDİ
İkinci sette de Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı etkili bir oyun sergiledi. İlk seti kazanmış olmanın verdiği avantajı iyi kullanan Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı setin ilk ve ikinci teknik molasına önde girdi. Setin son bölümlerinde de etkinliğini sürdüren Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı seti 25-18 önde tamamlayarak farkı ikiye çıkardı.
banner287
ÜÇÜNCÜ SETİ KAYBETTİ
Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı üçüncü sette istediği oyunu sergileyemedi. Hayrabolu Haksa Bayan Voleybol Takımı etkili mücadelesinin karşılığını aldı. İlk ve ikinci teknik molaya önde giren konuk ekip seti 10 sayı farkla önde tamamlayarak farkı bire indirdi.
MAÇI 3-1 KAZANDI
Üçüncü seti kazanarak moral bulan Hayrabolu Haksa Bayan Voleybol Takımı karşılaşmanın dördüncü setinde de etkili bir mücadele sergiledi. İlk iki seti önde tamamlayan Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı bu sette kontrollü bir oyun sergiledi. Setin son bölümlerine karşılıklı sayılarla girildi. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı son bölümlerde rakibine oranla daha az hata ile oynayınca seti 26-24 önde tamamlayarak maçtan galibiyetle ayrıldı. (3-1)

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2013, 09:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510