Atatürk İ.Ö.O. ilk devreyi lider tamamladı

Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ilk devre son hafta maçında Tekirdağ Sağlamtaşspor’a konuk oldu. Rakibi karşısında ilk seti 16-25 önde tamamlayarak moral bulan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı, ikinci seti 23-25, üçüncü seti ise 15-25 önde tamamlayarak karşılaşmadan galibiyetle ayrıldı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı bu galibiyetle ilk devreyi 6 galibiyetle lider tamamladı.

Atatürk İ.Ö.O. ilk devreyi lider tamamladı
ÇerkezköyBakış - Bölgesel Erkekler Voleybol Ligi M Grubu’nda mücadele eden Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ligin altıncı hafta karşılaşmasında Sağlamtaşspor’u 3-0’lık skorla geçti.
ATATÜRK İÖO DEPLASMANA ÇIKTI
Ligde şampiyonluk mücadelesi veren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ilk devrenin son hafta karşılaşmasında Tekirdağ Sağlamtaşspor ile karşı karşıya geldi. İlk devrede geride kalan 5 karşılaşmanın tamamını kazanan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı, 6.hafta karşılaşmasında da üç puan mücadelesi verdi. Tekirdağ’da oynanan karşılaşmaya Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı kontrollü başladı. Oyunun ilk bölümlerinde hücumda etkinliği eline alan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı rakibinin direncini kırdı.  
İLK SET 16-25
Tekirdağ Sağlamtaşspor savunmada üst üste hatalar yapınca aradaki skor farkını kapatamadı. Bunu iyi değerlendiren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı farkı giderek açtı. Setin ikinci teknik molasına da önde girmeyi başaran Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı son bölümlerde fark mücadelesi verdi. 20’li sayılarla iyice farkı açan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ilk seti 16-25 önde tamamlayarak ilk setini önde tamamladı.
FARK İKİYE ÇIKTI
İlk seti önde tamamlayarak moral bulan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci sette de etkili bir oyun sergiledi. Tekirdağ Sağlamtaşspor ilk sete oranla bu sette daha etkili bir mücadele sergilese de istediğini elde edemedi. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ilk teknik molaya önde girdi. Teknik molanın ardından da üstünlüğünü sürdüren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci sete de önde girdi. Setin son bölümlerinde Tekirdağ Sağlamtaşspor skor farkını azaltmaya çalışsa da başarılı olamadı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 23-25 önde tamamlayarak setlerde farkı ikiye çıkardı.

banner287


GALİBİYETLE AYRILDI
Karşılaşmanın son seti de Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı’nın üstünlüğü ile tamamlandı. Tekirdağ Sağlamtaşspor seti önde tamamlayıp maçı dördüncü sete taşımaya çalışsa da başarılı olamadı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 15-25 önde tamamlayarak karşılaşmadan 3-0 üstünlükle ayrıldı.
İLK DEVREYİ LİDER TAMAMLADI
Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı bu sonuçla ilk devreyi 6 galibiyetle ilk sırada tamamladı. Ligde ikinci hafta maçları önümüzdeki hafta başlayacak.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2013, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306