Atatürk İÖO kayıpsız devam ediyor

Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi’nde şampiyonluk mücadelesi veren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci devrenin ikinci hafta maçında Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Temsilcimiz karşılaşmadan 25-14, 25-23, 23-25 ve 25-23’lük setlerle 3-1 üstünlükle ayrılarak galibiyet serisini sürdürdü.

Atatürk İÖO kayıpsız devam ediyor
ÇerkezköyBakış - Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı sahasında Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı’nı mağlup ederek liderliğini sürdürdü.
MAÇ ÇERKEZKÖY’DE OYNANDI
Çerkezköy Spor Salonu’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Setin ilk bölümlerinde etkili bir oyun sergiledi. Üst üste sayılar alan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı setin ilk teknik molasına önde girdi. İlk teknik molanın ardından da Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı etkili oyununu sürdürdü. Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı rakibine karşılık vermekte oldukça zorlandı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci teknik molayı 16-8 önde tamamladı.
İLK SET 25-14
İkinci teknik molanın ardından Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı fark mücadelesi verdi. Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı aradaki skor farkını kapatmaya çalışsa da başarılı olamadı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 25-14 önde tamamlayarak karşılaşmada 1-0 öne geçti.
HAYRABOLU MAÇI BIRAKMADI
Maçın ikinci setinde Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı kontrollü bir oyun sergiledi. İlk seti önde tamamlamanın vermiş olduğu morali değerlendirmek isteyen Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı farkı açmaya çalışsa da başarılı olamadı. Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı direnç gösterdi. Setin ilk bölümleri karşılıklı sayılarla geçildi. Setin ilerleyen bölümlerine doğru rakibi karşısında etkili bir mücadele veren konuk ekip üst üste sayılar alarak ikinci teknik molaya 11-16 önde girdi.
banner287
FARK İKİYE ÇIKTI
Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci teknik molanın ardından üst üste bulduğu sayılarla skora denge getirdi. Başa baş geçen setin son bölümlerinde çekişme iyice arttı. Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı seti önde tamamlamak için büyük bir mücadele sergilese de başarılı olamadı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 25-23 önde tamamlayarak skoru 2-0’a getirdi.
KONUK EKİP FARKI BİRE İNDİRDİ
İkinci sette sergilediği etkili oyun ile dikkat çeken Hayrabolu Kültür Sanat Erkek Voleybol Takımı maçın üçüncü setinde de etkili bir mücadele verdi. İlk teknik molaya ve ikinci teknik molaya önde giren konuk ekip maçın son bölümlerinde Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı’na göre daha az hata yaparak seti 23-25 önde tamamladı. (1-2) Üçüncü seti kazanarak moral bulan konuk ekip karşılaşmanın dördüncü setinde de etkili bir mücadele verdi.
ATATÜRK İÖO 3-1 KAZANDI
Karşılaşmanın dördüncü seti büyük bir çekişmeye sahne oldu. Her iki ekip de seti kazanmak için büyük bir mücadele örneği sergiledi. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı, setin son bölümlerinde daha etkili bir mücadele sergileyerek seti 25-23 önde tamamladı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı bu sonuçla karşılaşmadan 3-1 üstünlükle ayrılarak galibiyet serisini sürdürdü.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2013, 09:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510