Atatürk İÖO rakip tanımıyor: 0-3

Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi’nde ilk üç haftayı galibiyetle tamamlayan Atatürk İlköğretim Okulu (İÖO) Erkek Voleybol Takımı dördüncü hafta karşılaşmasında Keşan Karmen Mobilya Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Atatürk İlköğretim Okulu (İÖO) Spor Kulübü 51 dakika süreç maçta rakibini 26-24, 25-17 ve 25-15’lik setlerle mağlup ederek dördüncü maçından da galibiyetle ayrıldı.

Atatürk İÖO rakip tanımıyor: 0-3
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı, Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi dördüncü hafta maçından galibiyetle ayrıldı.
ATATÜRK İÖO DEPLASMANA ÇIKTI
Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı, ligin dördüncü hafta karşılaşmasında Keşan Karmen Mobilya Takımı ile karşı karşıya geldi. Keşan Spor Salonu’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Ligde ilk üç maçından galibiyetle ayrılan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı rakibi karşısında ilk sette kontrollü bir mücadele sergiledi.
BAŞA BAŞ BİR MÜCADELE
Başa baş geçen setin son bölümlerinde de çekişme sürdü. Her iki ekip de seti önde tamamlama adına büyük bir mücadele örneği sergiledi. 24-24 eşitlikte set 26’ya uzadı. Uzatma bölümlerinde rakibi karşısında etkili bir oyun sergileyen Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 26-24 önde tamamlayarak ilk seti önde tamamladı.
FARK İKİYE ÇIKTI
İlk seti önde tamamlamayı başaran Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci sete moralli başladı. İkinci setin ilk bölümlerinde ev sahibi ekip kontrolü eline almaya çalışsa da başarılı olamadı. Setin ilk teknik molasını Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı önde tamamladı. Setin ilerleyen bölümlerinde farkı açan Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı kontrolü tamamen eline aldı. 20’li sayılarda ev sahibi ekip skor farkını kapatmaya çalışsa da başarılı olamadı. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 25-17 önde tamamlayarak setlerde farkı ikiye çıkardı.
ATATÜRK İÖO ZORLANMADI
banner287
Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı, karşılaşmanın üçüncü setinde rahat bir oyun sergiledi. Sahasında 2-0 mağlup duruma düşen Keşan Karmen Mobilya takımı bir türlü toparlanamadı. Bunu iyi değerlendiren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı üst üste sayılar alarak aradaki skor farkını açtı.
GALİBİYETLE AYRILDI
Setin ilk teknik molasına önde giren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı ikinci teknik molaya da önde girdi. Son bölümlerde de etkinliğini sürdüren Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı seti 25-15 önde tamamlayarak karşılaşmadan 3-0 üstünlükle ayrıldı.
“HAK ETTİĞİMİZ BİR GALİBİYET ALDIK’’
Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı bu galibiyetle ligdeki dördüncü galibiyetini elde etti. Atatürk İlköğretim Okulu Erkek Voleybol Takımı Antrenörü Serhad Alışkın karşılaşmadan galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını söyleyerek “İyi bir mücadelede sergiledik, bunun karşılığında da karşılaşmadan galibiyetle ayrıldık.’’ Dedi. Oyuncularını sergiledikleri performanstan ötürü tebrik eden Alışkın “Tüm setlerde üstün olan taraf bizdik, rakibin oyun üstünlüğünü eline almasına izin vermedik. Haftayı galibiyetle tamamladığımız için mutluyuz’’ diye konuştu.  


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2013, 18:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306