Atatürk İÖO zorlanmadı: 3-0

Atatürk İlköğretim Okulu (İÖO) Spor Kulübü Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi ilk hafta maçında Keşan Lisesispor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada etkili bir oyun sergileyen temsilcimiz karşılaşmadan 25-27, 25-21 ve 25-18’lik setlerle 3-0 galibiyetle ayrıldı.

Atatürk İÖO zorlanmadı: 3-0
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Atatürk İlköğretim Okulu (İÖO) Spor Kulübü Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi’ne galibiyetle başladı.
ATATÜRK İÖO ETKİLİ BAŞLADI
Atatürk İlköğretim Okulu (İÖO) Spor Kulübü Erkekler Bölgesel Voleybol Ligi ilk hafta maçında Keşan Lisesispor ile karşı karşıya geldi. Çerkezköy Spor Salonu’nda önceki gün oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü karşılaşmaya etkili başladı. Her savunmada hem de hücumda etkili olan Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü sayı bulmakta zorlanmadı. Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü ilk seti 25-17 önde tamamladı.
FARK İKİYE ÇIKTI
İlk seti önde tamamlayarak moral bulan Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü ikinci sette de etkili oyununu sürdürdü. Keşan Lisesispor karşılık verince sette çekişme sürdü. Setin son bölümlerinde rakibine oranla daha az hata yapan Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü seti 25-21 önde tamamlayarak setlerde skor farkını ikiye çıkardı.
banner287
3-0’LIK ÜSTÜNLÜKLE AYRILDI
Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü karşılaşmanın üçüncü setine kontrollü başladı. Önde olmanın avantajını çok iyi değerlendiren Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü, rakibine üstünlüğünü kabul ettirdi. Keşan Lisesispor maçı dördüncü sete taşımaya çalışsa da başarılı olamadı. Üçüncü seti 25-18 önde tamamlayan Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü karşılaşmadan 3-0’lık üstünlükle ayrıldı.
İKİNCİ MAÇINA YARIN ÇIKACAK
Ligin ilk hafta maçından galibiyetle ayrılan Atatürk İlköğretim Okulu Spor Kulübü ikinci maçında Kültür Sanat Voleybol Takımı ile karşı karşıya gelecek. Hayrabolu Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma saat 18.00’da başlayacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2013, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306