Babalar Gününe özel tavla turnuvası

Çerkezköy Belediyesi tarafından Babalar Günü dolayısıyla “En Baba Tavlacıları Arıyoruz” sloganı ile Açık Hava Tavla Turnuvası düzenlenecek.

Babalar Gününe özel tavla turnuvası

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay turnuvaya müracaatların 10-13 Haziran tarihleri arasında Halk Masalarına yapılacağını ifade etti.

KAYITLAR PAZARTESİ BAŞLIYOR

Çerkezköy Belediyesi Açık Hava Tavla Turnuvası’nın 16 Haziran Pazar günü Belediye Hizmet Binası önünde İstanbul Tavla Spor Kulübü Derneği (İSTAVDER) işbirliği ile gerçekleştirileceğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Çerkezköy Belediyesi tarafından Babalar Günü’ne özel düzenlenecek olan Açık Hava Tavla Turnuvası için kayıtlar 10 Haziran Pazartesi günü başlayacak ve 13 Haziran Çarşamba günü mesai bitiminde sona erecektir. Turnuvamız kontenjanla sınırlıdır” dedi.

KATILIM BELGESİ VERİLECEK

En Baba Tavlacıları Arıyoruz” sloganı ile gerçekleştirilecek olan Açık Hava Tavla Turnuvası’nda ilk 3’e girenlere tavla takımı, kupa ve madalya verileceğini sözlerine ekleyen Başkan Akay, “Turnuvamızda tüm katılımcılara da katılım belgesi verilecektir” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 14:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510