Başkan Malkara Belediyespor’u yalnız bırakmıyor

Maddi ve manevi olarak her zaman Malkara Belediyespor’un yanında olan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Kasım 2014 Pazar günü saat 14.30'da Çorlu General Basri Saran Stadı'nda oynanan, Çorluspor 1947 - Malkara Belediyespor maçını izleyerek deplasmanda Malkara Belediyespor'u yine yalnız bırakmadı.

Başkan Malkara Belediyespor’u yalnız bırakmıyor
Çerkezköy Bakış - Maddi ve manevi olarak her zaman Malkara Belediyespor’un yanında olan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 23 Kasım 2014 Pazar günü saat 14.30'da Çorlu General Basri Saran Stadı'nda oynanan, Çorluspor 1947 - Malkara Belediyespor maçını izleyerek deplasmanda Malkara Belediyespor'u yine yalnız bırakmadı.
CENGİZ KURTOĞLU DA MAÇTAYDI
Malkara Belediyespor'un Çorluspor 1947 ile oynadığı müsabakayı; Malkara İlçe Kaymakamı Mahmut Halal, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Malkara Belediyespor Kulüp Başkanı Celal Yılmaz, Çorlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Feridun Demirel, Malkara Belediyespor Yöneticileri, Çorluspor 1947 Yöneticileri, Ses Sanatçısı Cengiz Kurtoğlu, ev sahibi takım taraftarları ve spora gönül veren Malkaralılar izledi.ÇERKEZKÖYSPORLA KARŞILAŞACAK
Malkara İlçe Kaymakamı Mahmut Halal ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ayrıca Çorlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Feridun Demirel’i de ziyaret edip çalışmalarında başarılar dilediler.
banner287
Barış Çardaklı, Mert Baykal ve Ayhan Örnek hakem üçlüsünün yönettiği müsabakada Malkara Belediyespor özellikle ikinci yarıda sahanın hakimi olmasına rağmen lider Çorluspor 1947 takımına 1-0 mağlup oldu. Müsabakanın tek golü ise 4. dakikada Halit Balcıoğlu'ndan geldi. Malkara Belediyespor 6. Hafta müsabakasında Malkara 14 Kasım Stadı'nda saat 13.00'de Çerkezköyspor ile karşılaşacak.
SONUÇLAR
Tekirdağ Süper Amatör Ligi'nin 5. Haftasında alınan diğer sonuçlar ise şöyle;
Çerkezköy 1911 0 - Muratlı Belediyespor 0
Çorlu Kültür Sultanköyspor 0 - Ergene Belediyespor 2
Karadeniz Gençlikspor 3 - Sitespor 2
Çerkezköyspor 1- Kapaklıspor 2

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2014, 16:13

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510