Bayanlar ikide iki yaptı 1-3

Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi ikinci hafta karşılaşmasında Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı deplasmanda Hayrabolu Kültür Sanat Bayan Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı karşılaşmadan 17-25, 23-25, 25-17 ve 20-25’lik setlerle 3-1 galip ayrıldı.

Bayanlar ikide iki yaptı 1-3
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Ligin ilk hafta karşılaşmasından galibiyetle ayrılan Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı ikinci, hafta karşılaşmasında Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımını 3-1’lik skorla mağlup etmeyi başardı.
KARŞILAŞMA SAAT 16.00’DA BAŞLADI
Bayanlar Bölgesel Voleybol Ligi ikinci hafta karşılaşmasında Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı deplasmanda Hayrabolu Kültür Sanat Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Müsabakanın ilk bölümlerinde Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı etkili bir oyun sergilerken, üst üste bulduğu sayılarla farkı açmaya başladı. Rakibi karşısında daha etkili bir oyun ortaya koyan Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı ilk teknik molaya önde giren taraf olurken, ilk setin son bölümlerinde de etkili oyununu devam ettirerek ilk seti 8 sayı farkla 25-17 kazanan taraf oldu.
TEMSİLCİMİZ ÖNDE OLMANIN AVANTAJINI İYİ KULLANDI
İkinci sette başa baş bir mücadele şeklinde geçerken, her iki takım da üstünlük kurmak adına büyük bir mücadele örneği sergilediler. Rakibine oranla etkili bir oyun ortaya koyan Atatürk ilköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı önde olmanın avantajını iyi değerlendirdi. Hayrabolu Kültür Sanat Bayan Voleybol Takımı ise saha ve seyirci avantajını kullanarak oyuna ortak olmaya çalışsa da bu isteğinde başarılı olamadı. İlk sete oranla başa baş geçen mücadele de temsilcimiz Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol takımı ikinci seti 2 sayı farkla 25-23 kazanarak büyük bir avantaj elde etti.


banner287

RAKİP TAKIM SKORU 2-1’E TAŞIDI
Karşılaşmanın ikinci setine geride olmasına rağmen hızlı başlayan taraf Hayrabolu Kültür Sanat Bayan Voleybol Takımı oldu. Rakibine oranla kontrollü ve etkili bir oyun sergileyen ev sahibi ekip bulduğu sayılarla aradaki farkı açtı. İlk iki sete oranla etkisiz bir oyun ortaya koyan temsilcimiz basit hatalarla rakibin sayı bulmasına adeta yardımcı oldu. Üçüncü sette başarılı bir oyun ortaya koyan Hayrabolu Kültür Sanat Bayan Voleybol Takımı bu seti 8 sayı farkla 25-17 kazanarak skoru 2-1’e getirmeyi başardı.
TEMSİLCİMİZ MÜSABAKAYI 3-1 KAZANAN TARAF OLDU
Üçüncü seti kazanarak büyük bir moral bulan Hayrabolu Kültür Sanat Bayan Voleybol Takımı, üçüncü setteki başarısını dördüncü sete yansıtmakta başarılı olamadı. Üçüncü setteki vasat görüntüsünden uzaklaşan ve daha kontrollü bir oyun ortaya koyan Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı bulduğu sayılarla rakibini adeta bozguna uğrattı. Oyunun son bölümlerinde çabuk toparlanan ev sahibi ekip bulduğu sayılarla aradaki farkı kapatmaya başladı. Temsilcimiz rakibine oranla daha etkili olmayı başarınca dördüncü seti 5 sayı farkla 25-20 kazanarak karşılaşmadan 3-1’lik skorla ayrılmayı başardı. Temsilcimiz çıktığı ikinci maçından da galibiyetle ayrılmayı başaran taraf oldu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2013, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306