Beklenen birleşme gerçekleşti

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen ve çeşitli sebeplerden dolayı askıya alınan 1911 Çerkezköyspor ile Çerkezköy Doğanspor’un birleşmesi gerçekleşti.

Çerkezköy Bakış
Beklenen birleşme gerçekleşti

Çerkezköy Bakış - Bölgesel Amatör Ligi 2. sırada bitiren 1911 Çerkezköyspor ile Süper Amatör Ligi’nin güçlü takımı olan Çerkezköy Doğanspor güçlerini birleştirdi. Kulübün yeni ismi 1911 Çerkezköy Doğanspor oldu. Kulübün renkleri ise Kırmızı, Mavi, Yeşil ve Beyaz olarak güncellendi.

AKAY DESTEK OLACAĞINI BELİRTMİŞTİ

banner287

24 Temmuz BASIN bayramı2nda gazeteciler ile bir araya gelen Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, iki kulübün de yöneticileri ile görüştüğünü, birleşmenin daha faydalı olacağını ve birleşirlerse kendilerine destek de olacağını açıklamıştı.

KUPADAKİ RAKİP BELLİ OLDU

Öte yandan Ziraat Türkiye Kupasında mücadele edecek olan yeni adı ile 1911 Çerkezköy Doğanspor’un rakibi ise Çengelköy Futbol Yatırımları A. Ş. oldu. 42 takımın katılacağı 1. Eleme Turu müsabakaları, 29 Ağustos tarihinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 21 takım 2. Eleme Turu müsabakalarına katılmaya hak kazanacak. Karşılaşma 29 Ağustos Çarşamba günü Çengelköy sahasında oynanacak.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306