ÇEMYO’da şampiyon Lojistik Bölümü

Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu bölümler arası halı saha futbol turnuvası oynanan final karşılaşmasıyla tamamlandı. 14 takımın mücadele ettiği turnuvada şampiyonluğa Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1. Sınıf İkinci Öğretim takımını 8-0’la geçen Lojistik 2.Sınıf İkinci Öğretim takımı uzandı.

ÇEMYO’da şampiyon Lojistik Bölümü
• EMRAH ÇOĞALAN
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - 
Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu (ÇEMYO) bölümler arası halı saha futbol turnuvasında Lojistik 2.Sınıf İkinci Öğretim takımı turnuvayı şampiyon tamamladı.
TURNUVADA 14 TAKIM YER ALDI
Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinden Cihan Alözkan ile Mustafa Can Kutlu’nun organize ettiği Halı Saha Turnuvası Akın Spor Tesisleri’nde düzenlendi. 14 takım mücadele verdiği turnuvanın önceki gün saat 16.00’da oynanan final karşılaşmasında Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1.Sınıf İkinci Öğretim takımı ile Lojistik 2.Sınıf İkinci Öğretim takımı karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Namık Kemal Üniversitesi Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Özgün Geyiktepe, Öğretim Görevlisi Taha Aslanlı, Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Ali Ağbal ile çok sayıda öğrenci izledi.
KADROLAR
Karşılaşmaya Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı Gökhan, Emre, Hüseyin, Recep, Tekin, Ömer ve Samet kadrosu ile çıkarken Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1.Sınıf İkinci Öğretim takımı ise Tekin, Erdal, Hasan, Ramazan, Tayfun, Emrah ve Barış kadrosu ile sahadaki yerini aldı.İLK DEVREDEN 3 GOL ÇIKTI
Karşılaşmaya hızlı başlayan ve rakibine oranla daha etkili bir oyun sergileyen Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı gol bulmakta da zorlanmadı. Rakibini adeta kendi yarı alanına hapseden Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı sağlı sollu ataklarla önemli pozisyonlar yakaladı. 25’er dakikalık oynanan karşılaşmanın ilk yarısında etkili bir mücadele sergileyen Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı ilk devreyi 3-0 önde tamamlamayı başardı.

banner287


LOJİSTİK ŞAMPİYONLUĞA UZANDI
İlk devreye olduğu gibi ikinci yarıya da hızlı başlayan Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı farkı açarken rakip Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1.Sınıf İkinci Öğretim takımı ise kontra ataklarla rakip kalede etkili olmaya çalıştı. Kontra ataklarla gol pozisyonlarına giren Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı 1.Sınıf İkinci Öğretim takımı kaleci Gökhan’ı geçmeyi başaramadı. Son bölümlerde oyunun kontrolünü tamamen eline alan Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı üst üste bulduğu gollerle skoru 8-0’a getirdi. Karşılaşmanın son bölümlerinden başka gol sesi çıkmayınca Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı 8-0’lık skorla şampiyonluğa uzandı.MADALYALARI TAKDİM EDİLDİ
Müsabakanın sona ermesinin ardından madalya töreni düzenlendi. Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Özgün Geyiktepe, Öğretim Görevlisi Taha Aslanlı, Çerkezköy Meslek Yüksek Okulu Sekreteri Ali Ağbal ile turnuvayı düzenleyen öğrencilerden Cihan Alözkan ve Mustafa Can Kutlu şampiyon olan şampiyon olan Lojistik 2. Sınıf İkinci Öğretim takımı oyuncularına madalyalarını takdim ettiler.
Madalya töreninin ardından da ikramda bulunuldu.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2012, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306