Çerkezköy’de tenis turnuvası başladı

Çerkezköy Tenis Kulübünün düzenlediği tenis turnuvası Çerkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 28 yarışmacı ile başladı.

Çerkezköy Bakış
Çerkezköy’de tenis turnuvası başladı

Çerkezköy Bakış - erkezköy Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tenis sahasında yapılan turnuvanın açılış karşılaşmasını Çerkezköy İlçe Spor Müdürü Metin Demirbağ’da takip etti. 2016 yılında kurulan Çerkezköy Tenis Kulübü, geçtiğimiz sene ilk turnuvasını yapmıştı. Oldukça zevkli geçen turnuvanın bu sene ikincisi düzenlendi.

banner287
Çerkezköy Tenis Kulübü Başkanı ve Antrenörü Selami Batmaz, yaklaşık 100 sporcusunun bulunduğunu kaydetti. Batmaz, “Bu sene ikinci turnuvamızı düzenliyoruz. Sporcularımız yeni başlayanlarda 10, masterlerde ise 18 tane. Sporculamız, il genelinde yapılan turnuvalara da katılım gösterip ilçemizi de temsil ediyorlar. Buradaki turnuvamız 3 hafta boyunca sürecek  15 Ağustos tarihinde ise final müsabakasını yapacağız. Tenis sporunu insanlara daha fazla sevdirmeye çalışıyoruz.

Zevk almaları, keyifli vakit geçirmeleri için çaba sarf ediyoruz. Bu turnuvaları da bu yüzden düzenliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306