Çerkezköyspor ikinci devreye Antalya’da hazırlanıyor

Bölgesel Amatör Lig temsilcimiz Çerkezköyspor devre arası hazırlıklarını Antalya Side’de sürdürüyor. Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, günde çift antrenmanla lige hazırlandıklarını söyleyerek “ Takımımıza yeni katılan sporcularımızı gerek idmanlarda gerekse oynayacağımız hazırlık maçlarında gözlemleyerek kadromuzu oluşturacağız. Çerkezköy’e hazır bir şekilde dönmek istiyoruz’’ diye konuştu.

Çerkezköyspor ikinci devreye Antalya’da hazırlanıyor
ÇERKEZKÖY BAKIŞ - Çerkezköyspor devre hazırlıklarını sürdürmek üzere Antalya’ya hareket etti.
ÇERKEZKÖYSPOR ANTALYA’DA KAMP YAPIYOR
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, Çerkezköyspor Yönetim Kurulu Üyeleri, Çerkezköyspor Teknik Mustafa Suat Akdereli, Genel Menajeri Ergün Uncuoğullarından ile oyunculardan oluşan Çerkezköyspor kafilesi önceki gün Antalya’ya hareket etti.
“ÇERKEZKÖY’E HAZIR DÖNMEK İSTİYORUZ’’
banner287
Çerkezköyspor Kulübü Başkanı Ahmet Korkmaz, takımın günde çift idmanla ikinci devreye hazırlanacağını söyleyerek “Çalışmalarımız neşeli ve sıcak bir ortamda yapılmaktadır. Takımımıza yeni katılan sporcularımızı gerek idmanlarda gerekse oynayacağımız hazırlık maçlarında gözlemleyerek kadromuzu oluşturacağız.
Kamp dönemi boyunca çalışmalarımızı sakatsız ve kazasız bir şekilde bitirip Çerkezköy’e hazır bir şekilde dönmek istiyoruz. Yapmış olduğumuz devre arası kampında bizlere sağlamış olduğu büyük katkılarından dolayı belediye başkanımız Ali Ertem’e teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2013, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306