Çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın grup maçları tamamlandı.

Çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu
Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın grup maçları tamamlandı. 30 Mayıs A Grubu ikincisi Kızılpınar Anadolu Lisesi ile C Gurubu birincisi 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı karşı karşıya gelecek. Saat 20:00’da başlayacak olan maçın ardından B Grubu İkincisi Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ile D Grubu birincisi Turkuaz Etüt Merkezi saat 21:00’da oynanacak. Yarı final müsabakaları bu karşılaşmaların neticesinde 31 Mayıs Salı günü oynanacak. Final müsabakası ise 1 Haziran’da oynanacak.

Çerkezköy Belediyesi tarafından bu yıl 2.’si düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın grup maçları tamamlandı. Sona kalan 8 takımın şampiyonluk için kıyasıya mücadele edeceği turnuvanın final müsabakasının 1 Haziran Çarşamba günü oynanacağı belirtildi.

8 TAKIM ÇEYREK FİNALE YÜKSELDİ


Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün bu yıl ikincisini düzenlediği ve 18 takımın katıldığı Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası’nın grup maçları tamamlandı. 4 gruptan oluşan turnuvada grupları ilk iki sırada tamamlamayı başarabilen takımlar çeyrek finale yükseldi.

ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ

banner287

A Grubunu lider tamamlayan Pakize Narin Anadolu Lisesi, C Grubunu ikinci sırada tamamlayan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Anadolu Lisesi’yle; A Grubunun ikincisi olan Kızılpınar Anadolu Lisesi, C Grubu lideri 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı’yla; B Grubu birincisi Nurullah Narin Ortaokulu, D Grubu ikincisi Veliköy Çok Programlı Anadolu Lisesi’yle ve B Grubunu ikinci sırada tamamlayan Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi de D Grubu Lideri Turkuaz Etüt Merkezi’yle eşleşti.
ÇEYREK FİNAL İÇİN TER DÖKECEKLER

Çerkezköy Final Müsabakalarında ilk karşılaşmada bu gün A Grubu birincisi Pakize Narin Anadolu Lisesi ile C Grubu ikincisi Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Anadolu Lisesi arasında oynanacak. Saat 20:00’da başlayacak olan karşılaşma Çerkezköy Belediyesi 29 Ekim Spor Kompleksinde oynanacak. Günün bir diğer karşılaşması olan B Grubu birincisi Nurullah Narin Orta Okulu ile D Gurubu ikincisi Veliköy ÇPL arasında oynanacak.

YARI FİNAL 31 MAYIS’TA


30 Mayıs A Grubu ikincisi Kızılpınar Anadolu Lisesi ile C Gurubu birincisi 3. Zırhlı Tugay Komutanlığı karşı karşıya gelecek. Saat 20:00’da başlayacak olan maçın ardından B Grubu İkincisi Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi ile D Grubu birincisi Turkuaz Etüt Merkezi saat 21:00’da oynanacak. Yarı final müsabakaları bu karşılaşmaların neticesinde 31 Mayıs Salı günü oynanacak. Final müsabakası ise 1 Haziran’da oynanacak.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2016, 17:32

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510