Columbia Mont ile Soğuk Havalara Meydan Okuyun

Outdoor sporlarıyla uğraşanların vazgeçilmez markası olan Columbia, piyasaya tasarımlarıyla dikkat çeken oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır.

Columbia Mont ile Soğuk Havalara Meydan Okuyun

Outdoor sporlarıyla uğraşanların vazgeçilmez markası olan Columbia, piyasaya tasarımlarıyla dikkat çeken oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır.

Farklı ve özel teknolojilerle üretilen Columbia mont seçenekleri, soğuk havalardan olumsuz etkilenme derecesini en aza indirgemektedir. Marka sadece mont alanında değil, ayakkabı ve bot alanında da oldukça kaliteli ürünler ortaya koymaktadır. Kullandığı Omni-Tech ve Omni-Shield teknolojileri sayesinde su geçirmeyerek ısı kaybını da önlemektedir. Sadece kadın ve erkekler için değil, çocuklara özel olarak da mont üretimi yapan Columbia ürünlerine barçın’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  

Columbia firması 1938 yılında kurulmuş olup, günümüzde kayak giyiminin en öncü markaları arasında yer almaktadır. Markayı tercih edilebilir kılan en önemli özelliği dayanıklı ürünler imal etmesidir. Soğu geçirmeyen ve suya dayanıklı özel teknolojileriyle adını duyuran Columbia, nefes alabilen yapıya sahip kumaştan su geçirmeyen ceket üreten ilk firmalardan biridir. 

Columbia Mont Seçenekleriyle Kim Korkar Kara Kıştan! 

Columbia mont seçenekleri nefes alabilen kumaş özelliğe sahip olduğu halde soğuğa ve suya dayanıklıdır. Bu özelliği sayesinde siz karlı ve soğuk havaların tadını çıkarırken, soğuktan nasıl korunacağınız konusunda endişe duymazsınız. Dünyaca bilinen en büyük outdoor markası olan Columbia, kaliteli ve tüm hava koşullarına uygun ürün çeşitliliğiyle kalitesini günden güne daha da artırmaktadır. Kadın, erkek, genç, yaşlı her kesime hitap eden ve günlük hayatın her alanında rahatlıkla kullanabilecekleri ürünler sunan Columbia, ürünlerinde kullandığı üst düzey teknolojiler sayesinde herkesin tercihi olmayı başarıyor. Teknolojik tasarımların uygulandığı ürünlerin en başında Columbia mont yer almaktadır. 


 
Columbia Mont Teknolojisinin Yaşattığı Sıcaklık Hazzı

Soğuk havaya karşı koruma gösteren ve bu sebeple günümüzde montlarsa sıkça tercih edilen kaz tüyü, Columbia montların da olmazsa olmazlarındandır. Omni Heat izolasyon teknolojisiyle bir araya gelen kaz tüyü, vücut ısısını koruyarak vücudun dışarıdaki soğuk havayı hissetmesinin önüne geçmektedir. Kısaca Omni Heat; vücut ısısının vücuda geri dönmesini destekleyen bir teknolojidir. Omni Heat Reflective teknolojisi ile bir araya gelen kaz tüyü, sıcaklık performansının en üst seviyeye ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Kendi vücut ısınızla daha fazla ısınmanıza sebep olan Omni Heat Reflective termal yansıtıcı teknoloji olarak anılmaktadır. Bu teknoloji sayesinde kendi vücut ısınızla ısınmanın yanı sıra terin vücuda orantılı bir şekilde dağılmasını sağlayarak size daha güvenli hissettirir. Kumaşa yapışık olan gümüş noktalar vücut ısısını geri göndererek normal montlara göre daha sıcak tutmaktadır. Sıcak hissetmeye en çok ihtiyaç duyulduğu kış mevsimlerinde Columbia mont vazgeçilmez eşyanız olmaya geliyor! 

Columbia mont Omni Heat teknolojisinin yanı sıra Omni Tech teknolojisini de bünyesinde barındırmaktadır. 1991 yılında Omni Tech teknolojisini kullanarak ürettiği ürünlerinde su geçirmez ve nefes alan ürün yapısıyla kendini tanıtmıştır. Kullandığı teknolojileri sayesinde üst düzey koruma sağlayan Columbia mont, yağmurlu günlerde de su geçirmeyerek mikro delikli yapısı sayesinde sıcak hava ve nemin dışarı atılmasını sağlamaktadır. Farklı renk ve beden seçenekleriyle en çok tercih edilen Columbia mont modellerine Barcin Outlet kategorisinden %70'e varan indirim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 16 Ağustos 2019, 12:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510