ÇTSO Lisesi 3-0 kazandı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı son hafta maçında Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı ile karşı karşıya geldi. Rakibi karşısında etkili bir mücadele sergileyen ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı 25-11, 25-14 ve 25-19’luk setlerle karşılaşmadan üstünlükle ayrıldı

ÇTSO Lisesi 3-0 kazandı
ÇerkezköyBakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Bayan Voleybol Takımı ligin son hafta maçını galibiyetle tamamladı.
MAÇ ÇERKEZKÖY SPOR SALONU’NDA OYNANDI
Bayanlar Voleybol Ligi’nde mücadele veren iki temsilcimiz ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı ile Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı önceki gün saat 13.00’da karşı karşıya geldi. Çerkezköy Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmaya ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı hızlı başladı. Hem savunmada hem de hücumda üstün bir oyun sergileyen ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı sayı bulmakta zorlanmadı. Üst üste sayılar bularak farkı açan ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı setin ilk teknik molasına 8-2 önde girdi. Teknik molanın ardından da ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı etkili oyununu sürdürdü. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı aradaki skor farkını kapatmaya çalışsa da başarılı olamadı.
ÇTSO LİSESİ ETKİLİ OYNADI
Sette tutunamayan Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı farkın açılmasıyla oyundan düştü. ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı ilk teknik molaya olduğu gibi karşılaşmanın ikinci teknik molasına da önde giren taraf oldu. (16-5) Setin kalan bölümlerinde de ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı etkili oyununu sürdürdü. Farkı açan ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı seti 25-11 önde tamamlayarak setlerde 1-0 öne geçti.
ATATÜRK İÖO DENGEYİ KURAMADI
banner287
İlk seti farklı önde tamamlayarak moral bulan ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı ikinci sete de iyi başladı. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı rakibi karşısında tutunmaya çalışsa da başarılı olamadı. ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı setin ilk teknik molasına 8-3 önde girdi. Teknik molanın ardından ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı farkı açtı. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı rakibinin servislerini karşılamakta zorlanınca farkı kapatamadı. ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı ikinci teknik molaya 16-7 önde girdi. Üst üste bulduğu sayılarla moral bulan ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı setin kalan bölümlerinde kontrollü bir oyun sergiledi. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı farkı kapatmaya çalışsa da başarılı olamadı. İkinci set ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı’nın 25-14’lük üstünlüğü ile tamamlandı.
ÇTSO LİSESİ 3-0 KAZANDI
İlk iki seti önde tamamlayan ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı karşılaşmanın üçüncü setine kontrollü başladı. Atatürk İlköğretim Okulu Bayan Voleybol Takımı seti çevirmeye çalışsa da başarılı olamadı. ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı setin ilk teknik ve ikinci teknik molasına önde girdi. Setin 20’li sayılarında da etkinliğini sürdüren ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı seti 25-19 önde tamamlayarak karşılaşmadan 3-0 üstünlükle ayrıldı.
SET VERMEDEN ŞAMPİYON OLDU
ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı bu galibiyetle 6’ncı karşılaşmasından da set vermeden üstünlükle ayrılmayı başardı. Grubunu 18 puanla ilk sırada tamamlayan ÇTSO Lisesi Bayan Voleybol Takımı, Nisan ayında 3.Lig’e yükselme mücadelesi verecek.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2013, 07:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510