Dinamikspor direnemedi: 38-19

Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı ile Dinamikspor Minik Erkekler Basketbol Takımı Çerkezköy Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi. Minik oyuncuların performansı beğeni toplarken karşılaşmadan Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı üstünlükle ayrıldı.

Dinamikspor direnemedi: 38-19
ÇerkezköyBakış - Minik Erkekler Basketbol Ligi’ne oynanan grup eleme karşılaşmaları ile devam edildi.
ÇERKEZKÖY SPOR SALONUNDA OYNANDI
Çerkezköy Spor Salonu’nda önceki gün oynanan mücadelede Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı ile Dinamikspor Minik Erkekler Basketbol Takımı karşı karşıya geldi. İlk periyot itibariyle maça ağırlığını koyan Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı, Dinamikspor’un savunma hatalarını iyi değerlendirdi. Özellikle pota altından bulduğu sayılarla rakibi karşısında ilk periyotta farkı açan Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı periyotu 18-8 önde tamamladı.
İKİNCİ PERİYOT KISIR GEÇTİ
İkinci periyot ise tam anlamıyla kısır bir mücadeleye sahne oldu.  İki takım da periyot boyunca sadece 2 sayı atabilirken, bu periyotta savunmalar ön plana çıktı. İki takımın oldukça sert müdafa yaparak birbirlerine kolay sayı fırsatı tanımaması üzerine periyot 20-10 Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı’nın üstünlüğünde geçildi.
ÜÇÜNÜ PERİYOTTA DİNAMİK SPOR OYUNDAN DÜŞTÜ
banner287
Üçüncü periyota tıpkı maç başındaki gibi hızlı başlayan Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı oldu. Periyot boyunca hızlı hücumlarla farkı giderek açan rakibine karşılık veremeyen Dinamikspor’da kondisyon anlamında düşüşler başladı. Yapılan oyuncu değişikliklerinin de maça bir etkisi olmazken bu periyotu da Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı 29-10 önde tamamlayarak son periyota rahat başladı.
MAÇI ATATÜRK İÖO KAZANDI
Maçın son periyoduna iki takım da rahat sayılar bularak başladı. İlk dakikaların ardından son periyotta üstünlüğü tekrar alan Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı rakibinin farkı kapatmasına izin vermedi. Son anlarda bulduğu birçok boş atıştan yararlanamayan Dinamikspor karşısında Atatürk İlköğretim Okulu Minik Erkekler Basketbol Takımı bu maçı 38-19 kazanarak önemli bir galibiyet elde etti.


Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2014, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510