Disiplin kuruluna sevkedildiler

Süper Amatör’de ilk devrenin son karşılaşmasında Kapaklıspor ile Çerkezköy Doğanspor mücadelesinde çıkan saha olayları nedeniyle Çağatay Akdeniz ve Gençağa Yılmaz Disiplin kuruluna sevk edildi.

Disiplin kuruluna sevkedildiler

banner287
Çerkezköy Bakış - Süper Amatör’de beklide sezonun en önemli maçlarından biri olarak gösterilebilecek bir karşılaşma geçtiğimiz hafta geride kaldı. Zirveye oynayan iki takımın zorlu mücadelesinde karşılaşma 0-0 iken 77. dakikada Çağatay Akdeniz ve Gençağa Yılmaz arasında tartışma çıkmıştı. İki oyuncu da kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Mücadele Şaban’ın golü 1-0 Kapaklıspor’un üstünlüğü ile tamamlanırken Tekirdağ Süper Amatör Komite Tertip kurulu toplantısında iki oyuncunun il disiplin kuruluna sevkine karar verildi.  

Tekirdağ Süper Amatör Komite Tertip kurulunun yaptığı açıklamada: “ 17.12.2017 tarihinde Kapaklı Stadında oynanan Kapaklıspor / Çerkezköy Doğanspor müsabakasında, müsabakanın 77. Dk da oyundan ihraç olan Kapaklıspor kulübünün 17 nolu forma oyuncusu Çağatay Akdeniz ileÇerkezköy Doğanspor kulübünün 13 forma nolu oyuncusu Gençağa Yılmaz’ın İl Disiplin Kuruluna sevklerine oy birliği ile karar verilmiştir.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510