Doğanspor 1 puana razı oldu

1.Amatör Küme B Grubu’nda sezona 6.hafta maçlarıyla devam edildi.

Doğanspor 1 puana razı oldu
Çerkezköy Doğanspor Saray Sahası’nda karşı karşıya geldiği Büyükyoncalıspor’la berabere kalarak haftayı 1 puanla kapattı. Bu sonuçla her iki ekip de puanını 4’e çıkardı. 

Çerkezköy Bakış -
1.Amatör Küme B Grubu’nda sezona 6.hafta maçlarıyla devam edildi.

MAÇ SARAY SAHASI’NDA OYNANDI

İlçe temsilcilerimizden Çerkezköy Doğanspor Saray Sahası’nda oynanan karşılaşmada Büyükyoncalıspor ile karşı karşıya geldi. Pazar günü oynanan karşılaşma saat 14.00’da başladı. Karşılaşmanın ilk dakikalarında gelişen ataklardan gol sesi çıkmadı. İlerleyen dakikalara doğru karşılaşmada çekişme arttı.

YONCALI ÖNE GEÇTİ

banner287
Büyükyoncalıspor maçın 11.dakikasında Fatih ile sonuca giderek karşılaşmada 1-0 öne geçti. Gol sonrasında Çerkezköy Doğanspor beraberlik için ataklar geliştirirken Büyükyoncalıspor ise ikinci gol mücadelesi verdi. İlk devrenin orta bölümleri orta alan mücadelesi şeklinde geçti. Organize ataklarla rakip kalede gol arayan Çerkezköy Doğanspor pozisyona girse de son vuruşlarda istediğini elde edemedi. İlk devrenin son bölümlerine Büyükyoncalıspor’un tek gollü üstünlüğü ile girildi.

KARŞILIKLI ATAKLAR

Çerkezköy Doğanspor ilk devre sona ermeden Özer Zambak ile golü bularak skora denge getirdi. İlk devrenin kalan dakikalarından başka gol sesi çıkmayınca ilk devre 1-1 sona erdi. İkinci devreye hızlı başlayan taraf Büyükyoncalıspor oldu. Gol sonrasında Çerkezköy Doğanspor yeniden skora denge getirme mücadelesi verdi. Rakibi karşısında ikinci kez öne geçerek moral bulan Büyükyoncalıspor top çevirerek skor üstünlüğünü sürdürmeye çalıştı.

BERABERLİKLE TAMAMLANDI

59.dakikada Büyükyoncalıspor 10 kişi kaldı. Rakibinin 10 kişi kalmasını değerlendirmek isteyen Çerkezköy Doğanspor kalan bölümlerde beraberlik golü ararken risk de aldı. Maçta son bölümlere Büyükyoncalıspor’un 2-1’lik üstünlüğü ile girildi. Risk alan Çerkezköy Doğanspor Samet ile skora denge getirdi. Kalan dakikalardan başka gol sesi çıkmayınca maç karşılıklı atılan gollerle 2-2 sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2015, 18:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306