Eğitim Bir-Sen turnuvasında 22 takım mücadele veriyor

Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şubesi’nin bu yıl 4’ncüsünü gerçekleştirdiği öğretmenler arası voleybol turnuvasında heyecan sürüyor. Atatürk İlköğretim Okulu bahçesinde gerçekleştirilen turnuvada 22 ekip mücadele veriyor.

Eğitim Bir-Sen turnuvasında 22 takım mücadele veriyor
ÇerkezköyBakış - Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şubesi tarafından düzenlenen öğretmenler arası voleybol turnuvasında heyecan sürüyor.
VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI
Maçlar Atatürk İlköğretim okulunda oynanıyor. Toplam 6 grupta 22 okulun mücadele ettiği turnuvanın A Grubu’nda; Yıldızkent Ortaokulu, Final Dershanesi, Kapaklı Gazi Ortaokulu ile Pakize Narin Anadolu Lisesi; B Grubu’nda, Gaziosmanpaşa İlkokulu, Karaağaç İlkokulu, Atatürk İlkokulu ile Gülerçin Koleji; C Grubu’nda, Halit Narin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Müjgan Serkan Karagöz Engelliler Okulu ile Mevlana İlkokulu; D Grubu’nda Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi, Nurullah Narin Ortaokulu, Kapaklı Gazi İlkokulu ile Cumhuriyet Ortaokulu, E Grubu’nda Tepe İlkokulu, Veliköy İlkokulu ile Pınarça Ortaokulu, F Grubu’nda ise TÜTEV Meslek Lisesi, Veliköy Çok Programlı Lisesi ile Kapaklı Belediyesi Ortaokulu yer alıyor.
banner287
FİNAL 28 MAYIS’TA
Toplam 40 müsabakanın oynanacağı maçlarda 6 grup birincisi final grubuna yükselecek. A, B, C ve D gruplarında ikinci olan takımlar ise aralarında eleme usulü müsabakalara çıkacak ve kazanan takımlar final grubunda mücadele edecek. Grup müsabakaları kazanılmış 2 set üzerinde, final müsabakaları ise 3 set üzerinden oynanacak. Final mücadelesi 28 Mayıs Salı günü yapılacak. Kazanan takım ise  kupa ile ödüllendirilecek.  Haber: Savaş Akyıldırım

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2013, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510