Er meydanında Çerkezköy’ü başarı ile temsil ettiler

Etnospor Kültür Festivali kapsamında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılan 3. Fetih Yağlı Güreşlerinde Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü güreşçileri Caner Arslan Minikler 2 Boy’da ikinci olurken; Can Ergen ise Minikler 1 Boy’da birinci oldu.

Er meydanında Çerkezköy’ü başarı ile temsil ettiler

Çerkezköy Bakış - Er meydanında büyük başarıya imza atan sporcuları ve antrenörlerini kutlayıp, tebrik eden Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Şahin Yılmaz, “Belediye Başkanımız Vahap Akay’a Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne olan destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
ŞAMPİYON OLDU

İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yapılan 3. Fetih Yağlı Güreşlerinde Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü adına Minikler 1 Boy’da er meydanına çıkan Can Ergen ise tüm rakiplerini yenerek, şampiyon olmuş ve Çerkezköy’ün adını başarı ile er meydanında duyurdu. Caner Arslan Minik 2 Boy’da finale kalma başarısı göstermiş fakat final müsabakasını kaybederek ikinci olmuştur.
TEBRİK ETTİ
Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Şahin Yılmaz, “Şampiyon olan güreşçimiz Can Ergen ve ikinci olan Caner Arslan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamlı olmasını diliyorum. İnşallah Güreş Takımımızdaki sporcularımız Çerkezköy’e önümüzdeki yıllarda daha fazla madalya ve derece kazandırarak, bizlerin göğsünü kabartacaklardır. Belediye Başkanımız Vahap Akay’a Çerkezköy Belediye Gençlik ve Spor Kulübü’ne olan destek ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019, 19:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510