Ergene son dakikada yıkıldı

Ziraat Türkiye Kupası 2. Turda Esenler Erokspor ile karşılaşan Ergene Velimeşespor, önde olduğu karşılaşmada son dakikalarda yediği gollerle kupaya veda etti.

Ergene son dakikada yıkıldı

Çerkezköy Bakış - Ziraat Türkiye Kupası 2. Turda Ergene Velimeşespor, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadında Esenler Erokspor ile karşı karşıya geldi. Ergene Velimeşespor karşılaşmaya, Emre Yılmaz, Muhammed Baştuğ, Alişan Ural, Baran Işık, Emre Karadağ, Ali Emre Erhal, Furkan Zengin, Berat Eyüpoğlu, Burhan Arman, Muhammet Raşit Yöndem ve Erçağ Evirgen ilk on biri ile başladı. Esenler Erokspor ise, Yaren Sözer, Muharrem Ömer, Sinan Morgil, Batıcan Aday, Emre Keskin, Şeyhmus Aksu, Alper Karaman, Cihan Yıldız, Barış Güral, Serhat Yazgan ve Eray Pazar ilk on biri ile başladı.

İLK YARIYI ÖNDE KAPATTI

Karşılaşmanın ilk yarısında etkili olan taraf Ergene Velimeşespor oldu. Etkili ataklarla rakip kaleye yüklenen Ergene Velimeşespor, uzun bir süre bu ataklardan sonuç alamadı. İlk yarının ilerleyen dakikalarında etkisini daha da arttıran Ergene, aradığı golü 42. dakikada buldu. Berat Eyüpoğlu’nun filelerle buluşturduğu topta Ergene Velimeşespor karşılaşmada 1 - 0 öne geçti. Mücadelenin ilk yarısı bu skorla sonuçlandı.

SON DAKİKA GOLLERİNE ENGEL OLAMADI

İkinci yarıya kontrollü başlayan Ergene Velimeşespor, Skor avantajını korumak istedi. Esenler Erokspor’un ataklarını da savuşturan Ergene Velimeşespor, son dakikalarda gelen gollere engel olamadı. Karşılaşmanın 88. Dakikasında Şahin Fıstıkçı’nın attığı golle Erokspor, skoru 1 – 1’e getirdi. Golün etkisini üzerinde atamayan Ergene Velimeşespor, karşılaşmanın uzatma dakikalarında kalesinde 2. golü gördü. 95. Dakikada Esenler Erokspor oyuncusu Alper Karaman’ın filerle buluşturduğu topta skoru 2 - 1’e geldi. Karşılaşma 2 – 1 Esenler Erokspor’un üstünlüğü ile sonuçlandı ve Ergene Velimeşespor, kupaya veda etti.  


 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510