Erken müdahale ile hayata tutundu

Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktoru Op.Dr. Kamran Aghayev, geçtiğimiz hafta başarılı bir ameliyata daha imzasını attı. Lüleburgaz’dan Çerkezköy’e sevk edilen Eknar Torlak (61) önce beyin kanaması tanısı ile ameliyata alındı. Beyin damarlarında baloncuk oluştuğunu teşhis eden Op.Dr Aghayev zor bir ameliyatın ardından hastanın yeniden sağlığına kavuşmasına vesile oldu.

Erken müdahale ile hayata tutundu
Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi doktoru Op. Dr. Kamran Aghayev, başarılı bir ameliyata daha imzasını attı.
LÜLEBURGAZ’DAN SEVK EDİLDİ
Geçtiğimiz hafta içerisinde baş ağrısı şikayeti ile hastaneye kaldırılan 61 yaşındaki kadın hasta Eknar Torlak, Lüleburgaz’dan Çerkezköy Özel İrmet Hospital Hastanesi’ne sevk edildi.
AMELİYATA ALINDI
banner287
Özel İrmet Hospital Hastanesi’ne sevk olan 61 yaşındaki hastaya Beyin ve Sinir Cerrahisi doktoru Op.Dr.Kamran Aghayev müdahalede bulundu. Uzun süren ameliyat sonunda beyin damarlarında oluşan baloncuğu erken teşhis ederek, hastanın durumunun kötüye gitmesini engellediklerini ifade eden doktor Aghayev, “Bu tür ameliyatlar müdahalesi zor olan türlerdir. Hasta daha önce beyin kanaması geçirmiş ve kanamadan dolayı beyin damarlarında baloncuklar oluşmuş. Bunun erken teşhis edilmemesi, üst üste kanamalara neden olabilir ve hastanın vefatı ile sonuçlanabilirdi. Hastanemizin ekip çalışması ile hastamıza güzel ve başarılı bir müdahalede bulunduk ve şuan durumu çok iyi şekilde hastane servisinde yatıyor. Önümüzdeki birkaç gün içerisinde ise taburcu olacak” dedi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Zor bir ameliyat ile sağlığına kavuşan Eknar Torlak ise başta doktoru Kamran Aghayev olmak üzere tüm hastane personeline teşekkür etti. Torlak, “Lüleburgaz’da bir anda fenalaştım ve buraya sevk edildim. Yapılan ameliyat ile yeniden hayata tutunduğum için çok mutluyum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2015, 18:43

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306